Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.
Hana Bartušková

Hana Bartušková

Má doma více tvářenek než knížek, ale blbá úplně není. Rozumí složení kosmetiky, ale nemyslí si, že cokoliv nepřírodního je automaticky zlé. A občas, ale jenom občas, dá přednost formě před obsahem a líbivému obalu před přírodním složením.

Anti nemusí být špatně

Anti nemusí být špatně

Zapomeňte na vitaminy, antioxidanty jsou lepší. I když tedy některé vitaminy mají i výrazné antioxidační účinky. Antioxidanty jsou proti stárnutí, posilují organismus a podporují zdraví. Jsou totiž takový malý zázrak. Antioxidanty najdete nejen v kosmetice, ale i v jídle. Můžete si tak klidně sestavit i speciální antioxidační dietu. Ta příznivě působí nejen na stav pleti, ale posiluje organismus jako celek a chrání celé tělo před předčasným stárnutím i civilizačním chorobám. Co to ale přesně ty antioxidanty vlastně jsou?

Krásná jako šípková panenka

Krásná jako šípková panenka

Regeneruje a hojí. Sjednocuje barvu a tón pleti. Omlazuje a zlepšuje elasticitu. Zklidňuje podráždění. Odstraňuje stopy únavy a stresu z pokožky. Navrací vitalitu. Působí na pigmentové skvrny. Prostě zázrak. Seznamte se s šípkovým olejem...
  • 1

Nejčastější štítky autora