Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Napsali o nás: Blesk bydlení

zdroj:

Naši nově otevřenou BiOOO Akademii navštívila i redaktorka časopisu Blesk, Denisa. Nejvíce ji oslovil, stejně jako mě a ostatní účastníky, kurz výroby svíček, který u nás pravidelně vedou Zuzana a Monika ze známé vyvoněné značky přírodních svíček a zero waste potřeb pro domácnost - Tropikalia

Svíčky bleskově

Přijďte s námi i vy, stejně jako redaktorka Denisa, strávit dvě hodinky svého času. Odnesete si nejen velké množství informací o přírodních surovinách na výrobu svíček, ale i výrobní postupy, které můžete uplatnit přímo u sebe doma a kdykoli si tak připravit originální voňavé překvapení.

Jak to probíhá?

Celý proces výroby je velmi jednoduchý a se správným vedením to jde raz dva. Nejprve vosk rozehřejeme, obarvíme, ovoníme, vše nalijeme do vybrané nádoby, ozdobíme a máme hotovo! Klíčem k dokonalosti jsou ale tipy našich profesionálek o které se s námi rády podělily :).

Přijďte si zatvořit

Pokud se rádi učíte novým zajímavým ale i užitečným věcem, těšíme se na vás na kurzech v naší nově otevřené BiOOO Akademii. Nabídka je opravdu široká a každý tvořivě smýšlející, nebo po informacích bažící jedinec si tak přijde na své. V nabývání nových znalostí vás navíc podpoří zkušení lektoři.

Nabídnout vám můžeme například výrobu domácího pracího prášku, své vlastní kosmetiky nebo kvašené zeleniny. Dozvíte se, co a jak s aromaterapií, hydroláty nebo jak se profesionálně nalíčit.

Jak se Denise návštěva líbila, si můžete přečíst v posledním čísle Bydlení časopisu Besk

Na viděnou se těší BiOOO.cz i jejich lektoři!