Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

FINO pro šetrný úklid domova

FINO rodukty zdroj: FINO

Ekologický domov není jen o třídění odpadu. Je to o celkovém přístupu a uvědomělosti. Ekologický domov je snem mnoha moderních rodin, kterým jde o snahu zmírnit dopady konzumního života na životní prostředí. 

Chcete se obklopovat jen bezpečnými prostředky, šetrnými jak vašemu zdraví, tak životnímu prostředí? Odpovědí může být FINO - značka ekologických produktů se zaměřením na využití v kuchyni. 

FINO

FINO je nová eco-friendly řada značky GREEN LIFE stvořená s ohledem na životní prostředí. Zaměřuje se na výrobu jednorázových obalů, především ekologických pytlů do koše, které jsou stejně pevné a nepropustné jako klasické plastové pytle a vyrobeny jsou z recyklovaného polyethylenu speciální třívrstvou technologií. Dále v jejich portfoliu najdete houbičky na nádobí a hadříky z bambusových vláken, agáve a drcených ořechových skořápek.

Odpadkové pytle

FINO Odpadkové pytle>
</div>
<p dir= LD Pytle Green Life Easy jsou na první pohled stejné, jako klasické plastové pytle do koše. U nás si můžete vybrat objem 35 l nebo 60 l. Všechny jsou extrémně pevné, odolné, nepropustné a dají se klasicky zauzlovat. Vyrobené jsou z již recyklovaného materiálu s třívrstvou technologií, díky které jsou tak extra pevné.  

Houbičky na nádobí

FINO Houbičky na nádobí>
</div>
<p dir= Uvolněte místo v kuchyni novým houbičkám na nádobí, které jsou nejen plně ekologické, ale také elegantní. Vyrobené jsou z přírodních materiálů, jako sisálová a bambusová vlákna či drť z vlašských ořechů. Houbičky jsou vhodné k běžnému dennímu použití v zeleno-béžovém provedení a po 2ks v balení. Navíc si hravě poradí i se zaschlými zbytky a nečistotami.

Hadříky a utěrky 

FINO Hadříky a utěrky>
</div>
<p dir= Multifunkční hadříky z biodegradabilních bambusových vláken či recyklovaného polyesteru s houbovitou 3D strukturou. Jsou vhodné k mokrému i suchému úklidu celé domácnosti a všech povrchů včetně nábytku.

Nebo sáhněte po utěrkách v roli, které plně nahradí ty papírové.

Výhodou bambusu je, že je jednou z nejrychleji rostoucí travinou a při jejím pěstování není zapotřebí pesticidů ani herbicidů.