Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Antikolikové lahvičky Dr. Brown

zdroj: Dr. Brown's

V BiOOO nás všechny spojuje láska k přírodě, zájem o ekologii a snaha o udržitelnost. Náš sortiment dobře známe a produkty také rádi zkoušíme na vlastní kůži, abychom vám je mohli s čistým svědomím doporučit. Tentokrát si pro vás recenzi připravila naše maminka Johanka, která lahvičku Options+ široké hrdlo, plast testovala na své dceři od 1 do 10 měsíců a v používání lahvičky hodlá pokračovat. Vyzkoušejte ji také a dopřejte svému děťátku dobré trávení a klidný spánek.

V čem jsou lahvičky jiné?

Značka se zrodila v USA, inspiruje se zkušenostmi maminek po celém světě a neustálé inovuje a vyvíjí produkty, které se vyznačují skvělou funkčností pro děti i rodiče. Na celém procesu se podílí i ti nejpovolanější - sami pediatři. 
Věděli jste, že výběr kojenecké lahvičky může mít přímý vliv na neustálý pláč vašeho děťátka? Není snadné najít příčinu ani pro zkušeného pediatra? Bolení bříška, ublinkávání, plynatost, říhání… za tím vším často stojí vzduchové bubliny vznikající při sání mléka z lahvičky. Vlivem kyslíku navíc dochází také k oxidaci důležitých vitamínů v mléce. 

Dr. Brown's přichází s unikátním řešením: speciálně navrženými lahvičkami, které disponují savičkou s antikolikovým systémem.
Skleněné antikolikové lahve se pyšní patentovaným a klinicky testovaným ventilovým systémem optimálního nasávání vzduchu do lahve, který u dětí napomáhá výrazně snížit nepříjemné bolení bříška tím, že brání zavzdušnění přijímané tekutiny. Lahvičky se dají používat s i bez ventilového systému.

Osobní zkušenost s lahvičkou:

Malá testující se ještě k rozsáhlé recenzi neumí vyjádřit, ale mile ráda podá hlášení prostřednictvím maminky. Antikoliková lahvička Options+ široké hrdlo, plastová od Dr.Brown’s nám padla do oka hned. Kapacita 270 ml je pro náruživé pijany ideální. Což musím pochválit. Stejně jako široké hrdlo, které se dobře čistí a jednotlivé části zrovna tak. K lahvičce je i přiložen čistící kartáček na úzké otvory.

Plastová láhev i savička jsou samozřejmě vyrobeny z certifikovaných a nezávadných materiálů. Tvar savičky opravdu dokonale odpovídá tvaru prsu a je vyrobena z příjemně měkkého a kvalitního silikonu (cítíte už na omak). Že se z ní miminku dobře a přirozeně saje je vidět na první pohled. Zároveň tvar lahvičky je skvěle ergonomický a i malé dětské ručičky mojí dcerky ho bez problémů a pohodlně drží.

Anti-kolikový vnitřní ventil, kterým se lahvička honosí, nás taky nezklamal. Z pohledu maminky si pochvaluji snadnou údržbu a samozřejmě spokojenost miminka bez výskytu nadýmání - jupí bolavé bříško ani nadýmání nás už vážně netrápí! A je skvělé, že jakmile to přestane miminko potřebovat, tak můžete lahvičku používat i bez ventilu. Čili láhev na opravdu dlouhou dobu. Samozřejmostí je také možnost výměny savičky Y-Cut pro větší děti 9m+, kterou jsme také testovali. Příznivá mi přišla taky cena v poměru kvality a výkonu. Takže shrnuto a podtrženo s lahvičkou jsme spokojení a v porovnání s jinými, které jsme otestovali, rozhodně stojí za to.