Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

7x o kosmetice, které se raději v těhotenství vyhněte

7x o kosmetice, které se raději v těhotenství vyhněte V těhotenství je vhodné se některé kosmetice vyhnout.
Hana Bartušková
2,5 5
2

Přejít na sekci článku:

Barviva a silné parfemace

Barviva a silné parfemace zdroj: shutterstock.com

Barviva a parfemace umělého původu jsou velmi dráždivé a způsobují mnoho kožních problémů. To samé platí i pro přírodní esenciální oleje. Zatímco v aromaterapii můžou mít některé éterické oleje velmi dobré výsledky i v těhotenství, uklidňují a harmonizují hormonální hladinu, tak v péči o pokožku mohou více uškodit než pomoci. V těhotenství je pokožka totiž mnohem zranitelnější a náchylnější k podráždění. Volte proto raději šetrnou péči, vhodnou pro citlivou pokožku, bez přidaných umělých barviv, parfemací a pro jistotu i bez esenciálních olejů. Spousta esenciálních olejů je v těhotenství navíc kontraindikována a to i z aromaterapeutického hlediska, takže lepší bude, když se jakékoliv vůni, ať už umělé nebo z éterických olejů raději vyhnete.

Související produkt
Pleťový krém light 30 ml
Santaverde / 734 Kč
Pleťový krém bez parfemace s aloe vera poskytuje pokožce hydrataci a zároveň podporuje regeneraci. Díky lehkému složení je výborným pomocníkem pro mastnou a smíšenou pleť.
Detail produktu