Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Těhotná? A co to znamená pro vaši pleť?

0,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Citlivě

Citlivě zdroj: shutterstock.com

Odhadnout vliv, který bude mít těhotenství na vaši pleť, není jednoduché. Kromě akné se totiž pokožka mění i v jiných ohledech. Může se více mastit tak, že každý matující pudr na vás bude krátký. Nebo naopak může být opravdu vysušená a oblíbený výživný krém vám najednou nebude stačit.

Velkým problémem v těhotenství je často zvýšená citlivost pokožky. Pokožka je během těhotenství mnohem křehčí a často přehnaně reaguje na vnější podněty. Pokožka tak snadno zčervená, může vzniknout dermatitid a nebo další kožní problémy. Je tak vhodné v těhotenství začít používat šetrnější a jemnější kosmetiku. Nejlépe bez parfemace, bez umělých barviv a dalších dráždivých látek.

Související produkt
Čisticí pěna, Starter Set 1 ks
MÁDARA / 549 Kč
Startovací set přináší nejoblíbenější produkty pleťové péče v praktickém balení, které si můžete vzít s sebou na cesty či si ho pořídit jako testovací sadu. Sada obsahuje čisticí pěnu (150 ml) a hydratační fluid (25 ml). 
Detail produktu