Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Biooo odpoledne se šťávami a sirupy Weleda

Biooo odpoledne se šťávami a sirupy Weleda V pondělí 13.4- a ve středu 15.4. můžete na biooo prodejně v OD Kotva ochutnat zdravé šťávy a sirupy Weleda.
Redakce BIOOO.CZ
5,0 5
1

Biooo odpoledne se šťávami a sirupy Weleda zdroj: biooo.cz

Podpořte svou imunitu a zároveň oživte pitný režim se zdravými šťávami a sirupy Weleda! Rakytníkový, březový, trnkový… všechny tyto sirupy i šťávy můžete ochutnat během našeho biooo odpoledne s Weledou již toto pondělí 13.4. či středu 15.4. v naší kamenné prodejně v OD Kotva.

Zdravé sirupy a šťávy Weleda jsou chutné, ozvláštní každodenní pitný režim a také jsou mimořádně zdravé. Obsahují vysoký podíl vitaminů, obzvlášť vitaminu C, antioxidanty a další prospěšné látky. Zvýší imunitu, posílí nás v tomto aprílovém počasí a pomohou s řadou dalších zdravotních problémů, jako jsou afty či špatně fungující zažívání. Tak přijďte k nám na prodejnu a nechte si poradit od Weleda odbornic, která šťáva je nejlepší právě pro vás. Navíc, celý tento týden máme Weleda šťávy a sirupy v akci 1+1 zdarma! :)