Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dárky na poslední chvíli…

Dárky na poslední chvíli… Pokud ještě nemáte vánoční dárky, nezoufejte a nakupujte.
Renata Ježková
5,0 5
1

Dárky na poslední chvíli zdroj: shutterstock,com

Možná patříte k těm, kteří mají nakoupeno na Vánoce už v létě a teď se jen potichu ušklebují nad zoufalstvím nás ostatních, kteří se snažíme v obchodech, kde je najednou daleko víc lidí než zboží, najít “to pravé”. Protože ať už čas objektivně existuje či nikoliv, jedna věc je jistá - v prosinci běží o dost rychleji než po zbytek roku, takže se dost lidí dostává do situace “ mám dost času, dost času, dost času...sakra, snad budou mít ještě aspoň ty dárkové koše”.

A tak pro všechny takové zoufalce přinášíme stručný přehled a inspiraci, co z toho, co ještě můžete v rychlosti pořídit, určitě potěší a bude dobře sloužit. Protože ano, Vánoce by neměly být jen o dárcích a tak, všichni to známe, ale on dárek nemá jen ten komerční rozměr, který nám je ve jménu boje proti konzumerismu často podsouván. Dárek je materiální vyjádření toho, že chceme s danou osobou něco sdílet nebo to už sdílíme, je to hmotný symbol pouta, které mezi námi je.

Přejít na sekci článku:

Darujte...luxus!

Darujte luxus zdroj: shutterstock.com

Protože kdy jindy než na Vánoce. Je to ideální doba na to vybrat něco takového, co si člověk sám nekoupí, protože mu to připadá už trochu “moc”. Drahé, okázalé, luxusní… Ale každý by měl pro sebe vždy chtít to nejlepší, samozřejmě nejen materiálně, a když si to nepořídí sám, tak proč tomu trochu nepomoct právě o Vánocích. Samozřejmě kosmetika je ideální sortiment, kde se lze v tomto směru vyřádit. Je libo špičkovou pleťovou péči, jejíž design vypadá, že právě dostal nějakou cenu a bude ozdobou jakékoliv koupelny? Španělská značka Naobay je vám plně k službám. Moc minimalistické? A co třeba Faran a jeho rozkošné dárkové cestovní sady?

Případně zlato a drahé kamení… Maličké zlaté roll-onky Vedic Aroma v sobě ukrývají skutečný poklad - unikátní olejové parfémové kompozice, které nejen nádherně voní, protože obsahují jen ty nejlepší éterické oleje, ale díky kvalitě olejů také působí velmi blahodárně na psychiku i fyzický stav. Nelekejte se velikosti, dávkování je tak praktické a vůně tak intenzivní, že vám vydrží přibližně stejně dlouho jako klasický parfém. A pokud dotyčná osoba neholduje drahým kovům, snad vezme zavděk drahým kamením. Drahokamové oleje Farfalla jsou aktivované různými typy polodrahokamů a využívají jejich harmonizačních vibrací, ale pokud tomu nevěříte, tak stále dostanete vynikající pěstící olej se základem z jojoby, který je doplněn speciální směsí esenciálních olejů pro dosažení účinku nejen na pleť, ale i na psychiku. Navíc je v každé lahvičce kousek jednoho z polodrahokamů, kterým je olej aktivován. Ukažte mi někoho, kdo to nechce :-)

Pokud ovšem chápete luxus nikoli tak, že jezdíte ve ferrari a halíte se v kožešinu (umělou, samozřejmě), ale jde vám skutečně jen a jen o kvalitu, takže svým range roverem jezdíte nakupovat k hermes, tak sáhněte po Martině Gebhardt, Santaverde Xingu nebo S5. V nenápadných obalech dostanete to nejlepší, co vám může současná přírodní kosmetika nabídnout.

Související produkt
Xingu Age perfect pleťový krém 30 ml
Santaverde / 2372 Kč
Pleťový krém intenzivně pečuje o potřeby stárnoucí tenčící se pokožky. Výživné složení dodává zralé pleti množství živin a vitaminů, které stimulují regeneraci zralé pleti.
Detail produktu