Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Jak bylo BIOOO v Nobilisu Nobilis Tilia je český výrobce přírodní aromaterapeutické kosmetiky, ke kterému si BIOOO vydalo na návštěvu.
Renata Ježková
4,9 5
17

Nobilis Tilia zdroj: biooo.cz

Nobilis Tilia je jednou z našich nejoblíbenějších značek - milujeme ji my, milují ji naši zákazníci a patrně ji miluje i přepravce, protože zásilky z Krásné Lípy chodí do BiOOO velmi často a pravidelně. Nobilis Tilia je totiž kosmetika nejen přírodní, ale hlavně čerstvá, takže si zákazník může být jistý, že nekupuje něco, co leželo předtím tři měsíce ve skladu. A protože BiOOO má rádo Nobilis a Nobilis má rád BiOOO, pozvali nás k sobě na návštěvu, abychom na vlastní oči viděli (nebo spíš viděly :-) ), jak vlastně produkty vznikají.

Nobilis Tilia je čistě česká firma, která se zabývá výrobou certifikované přírodní kosmetiky již dvacet let. Sídlí u Krásné Lípy v nádherném prostředí Českosaského Švýcarska, kde také vznikají všechny jejich produkty. Pod značkou Nobilis Tilia naleznete jak jednodruhové suroviny použitelné k vlastní výrobě kosmetiky nebo jako doplňky stravy jako jsou rostlinné oleje, tak velmi kvalitní éterické oleje. Velmi podstatnou část produkce pak tvoří pěstící aromaterapeutická kosmetika vyráběná podle vlastních receptur a postupů.

Přejít na sekci článku:

Jak funguje aromaterapeutická kosmetika

Aromaterapie zdroj: biooo.cz

Na začátku se nás ujala spolumajitelka firmy paní Adéla Zrubecká, nesmírně krásná, harmonická a éterická bytost, ostatně co byste čekali od někoho, kdo kouzlí s éterickými oleji. Paní Zrubecká je totiž tou voňavou “duší” Nobilis Tilia, která je zodpovědná za to, že nám jejich výrobky nejen voní, ale že nás ta vůně má moc i léčit. Protože éterické oleje jsou velmi koncetrované látky se složitou chemickou strukturou, které kromě vůně disponují širokou škálou dalších skvělých vlastností - dokáží ničit viry, plísně i bakterie, odpuzovat hmyz nebo třeba podpořit krevní oběh.