Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Jak bylo BIOOO v Nobilisu Nobilis Tilia je český výrobce přírodní aromaterapeutické kosmetiky, ke kterému si BIOOO vydalo na návštěvu.
Renata Ježková
4,9 5
17

Přejít na sekci článku:

Vitaminová bomba

Rakytník zdroj: biooo.cz

A v žádné správné zahradě nesmí chybět superstar mezi prospěšnými rostlinami a to je rakytník řešetlákový! Rakytník je rostlina dvojdomá, takže potřebujete samce a samici, abyste se dočkali takových krásných plodů jako na fotce. Samotné plody jsou velmi kyselé kvůli vysokému obsahu vitamínu C, ale rozhodně osvěžující, což se nám na tak dlouhém výletě rozhodně hodilo.

Návštěvou zahrady naše exkurze v Nobilis Tilia, bohužel, končila. Až se nám nechtělo zpět, Praha je sice krásná, ale příroda, kterou najdete v tomto neprávem zapomenutém kraji, je naprosto úchvatná. Není divu, že inspirovala k výrobě kosmetiky zároveň krásné, čisté i léčivé. I samotný pobyt v okolí Krásné Lípy má na duši blahodárný vliv. Konečně můžete se o tom přesvědčit sami, protože výlet do Českosaského Švýcarska rozhodně stojí za to. Jen zásoby lichořeřišnice se povážlivě ztenčily…

Nobilis Tilia a Jarmila