Přejeme vám klidný a krásný Štědrý den!

5,0 5
2

šťastné a klidné Vánocezdroj: shutterstock.com

Letošní Vánoce sice bílé nejsou a nejspíš v dohledné době ani nebudou, ale to neznamená, že si je nemůžeme dostatečně vychutnat. Vánoce jsou obdobím klidu a míru. Přejeme vám co nejklidnější prožití dnešního dne. Ať je bramborový salát správně odpočatý, kapr má kostí co nejméně a pod stromečkem si rozbalíte něco darovaného opravdu od srdíčka. Ať je dnešní den dnem klidu, míru a plný sváteční pohody.

Nebo ještě nakupujete vánoční dárky na poslední chvíli?

Přejít na sekci článku:

Vánoční dárek opravdu na poslední chvíli!

Dárky na poslední chvílizdroj: shutterstock.com

Nakupování dárků možná plánujete už od listopadu, ale nějak nebyl čas a nakonec je tady Štědrý den a dárky ještě nemáte? Tak buďto se vypravíte do přeplněných obchodů ještě dneska dopoledne nebo nakoupíte něco hned online. Co ale koupit? Skvěle se hodí dárkové poukazy, které stačí doma vytisknout. Nebo kupte mp3 album, to můžete na CD bez problému vypálit i doma. Hned taky koupíte jakýkoliv e-book, stačí pak jen ovázat flashdisk červenou stužkou. V nouzi nejvyšší vždycky můžete ještě ovázat sebe, i když tedy tento dárek třeba vaši babičku nejspíš nepotěší.

Nejvděčnějším dárkem na poslední chvíli tak zůstávají dárkové poukazy. U nás máme na výběr poukazy s hodnotou 200, 500 a 1000 Kč. S nimi totiž vedle nešlápnete nikdy, obdarovaný si dárek vlastně totiž vybere sám. Zkuste poukaz na nákup ozvláštnit a přidat k němu osobní vzkaz. Třeba doporučte produkty, které si myslíte, že by obdarovanému mohly vyhovovat. Nebo doporučte nějakou vámi milovanou značku, u které má vybírat. Zdůraznit také můžete, že přírodní kosmetika je pro pleť to nejlepší... a pokud má někdo předsevzetí, že bude žít od nového roku zdravě, tak díky přírodní kosmetice má z části už vlastně splněno.