Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Přesun prodejny v OD Kotva

3,2 5
6

Přejít na sekci článku:

Biooo v novém kabátě

Nová Biooo prodejna zdroj: biooo.cz

Dlouho jste se nás ptali na rozšíření a zvětšení naší kamenné prodejny v OD Kotva. A konečně jste se dočkali! Přestěhovali jsme se do větších prostor v přízemí obchodního domu. Nákupy si užijete na velké prodejní ploše o rozloze 100 metrů čtverečních. Z původního jednoho malého pultíku jsme se rozšířili na tři velké pulty s několika kasami, kde si všechno zboží si můžete pohodlně prohlédnout a nechat si poradit od našich prodavaček.

A co víc, množství zboží je vystaveno i volně za pultem, takže si jej můžete sami prohlédnout, osahat, v klidu přečíst složení a případně vyzkoušet testery. Na nové prodejně můžete potkat množství testerů přírodní dekorativní kosmetiky od značek jako je Lavera, Faran, Lily Lolo i Dizao, ale i parfémů a parfémovaných vod Florascent či Auroville. Snadno si tak vyberete ten pravý make-up, perfektně padnoucí tvářenku i novou vůni. V oblasti parfémů si na své ale přijdou i pánové, třeba zrovna s parfémy Molinard nebo Florascent.