Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Volejte sláva a tři dny se radujte! Spustili jsme Zásilkovnu!

Volejte sláva a tři dny se radujte! Spustili jsme Zásilkovnu! Nyní si na Biooo.cz můžete zboží objednat i na pobočku Zásilkovny, zboží si vyzvednete, kdy budete chtít a navíc ušetříte na poštovném.
Redakce BIOOO.CZ
3,0 5
8

Zásilkovna.cz zdroj: BIOOO.CZ

Často jste se nás ptali, jestli není možné si naše zboží vyzvednout na pobočce mimo Prahu. Často jste se zajímali, jestli neplánujeme rozšířit způsoby dopravy také na síť výdejních míst. A právě teď nadešel ten den, kdy vám můžeme říct: ano, máme tu nový způsob dopravy! Takový, který nestojí moc, je rychlý, spolehlivý a kde můžete přehledně sledovat cestu své zásilky. Už je to tak, spustili jsme Zásilkovnu! A posíláme i na Slovensko! ;)

Pro velký zájem vám nabízíme nový způsob dopravy zboží, a to vyzvednutí na pobočce Zásilkovny. Je to levnější, balíček si vyzvednete, kdy chcete a navíc, budeme zasílat i na Slovensko! Za dopravu přitom zaplatíte 39 Kč vč. DPH po Čechách a jenom 69 Kč vč. DPH na Slovensko. Balíček na vás na pobočce bezplatně počká až 21 dní a výdejní místo si můžete vybrat ze 410 poboček Zásilkovny v Čechách i na Slovensku.

Volejte sláva a tři dny se radujte! Spustili jsme Zásilkovnu!