Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Original ATOK – česká aromaterapeutická kosmetika

Original ATOK – česká aromaterapeutická kosmetika Vše začalo u bylinkových čajů od maminky, dnes si můžeme dopřát přírodní kosmetiku s aromaterapeutickými účinky.
Karolína Kinclová
4,6 5
12

Original ATOK – česká aromaterapeutická kosmetika zdroj: unsplash.com

Malý domek v Podkrkonoší provoněný po celý rok spoustou bylinek, to jsou vzpomínky na dětství paní Anastazie Skopalové, zakladatelky firmy Cosmetics ATOK International. Tam někde vznikla její celoživotní láska k přírodě a k jejím darům, rostlinám, z nichž vyrábí přírodní kosmetické přípravky.

Již jako mladá kosmetička a masérka připravovala Anastazie Skopalová pro své zákazníky masky a obklady z různých voňavých bylin podle vzoru své maminky, která v péči o zdraví celé rodiny využívala právě sílu bylinek rostoucích všude kolem.

Od podomácku vyráběných bylinných přípravků byl už jen jeden krok k aromaterapii, ke které paní Skopalovou, jak sama říká, přivedl osud a několik dobrých lidí. Opojná vůně domova ji provází celý život, z původního koníčka dokázala vybudovat prosperující firmu a za své podnikání dokonce získala několik ocenění. Original ATOK má úctu k druhým lidem – nejen ke svým zaměstnancům, u kterých si zakládá na týmové spolupráci, přátelské komunikaci a přístupu jeden k druhému, ale také ke svým obchodním partnerům – ať už to jsou aromaterapeuti ze zahraničí či dodavatelé, od kterých přímo odebírají jednotlivé suroviny, nebo obchody, které aromaterapeutické přípravky Original ATOK prodávají (například my v BIOOO :-)).

Original ATOK má úctu nejen k lidem, ale také k přírodě. Proto během výroby jejich kosmetických a aromaterapeutických přípravků není zatěžováno životní prostředí, používají recyklovatelné obaly, biologicky odbouratelné suroviny, upřednostňují rostlinné ingredience a své produkty netestují na zvířatech. Aby se zamezilo zbytečnému plýtvání, vyrábí Original ATOK své přípravky dle objednávek. V praxi to znamená, že ve chvíli, kdy obdrží objednávku, produkty podle objednávky vyrobí. Nedochází tak k zbytečnému vyhazování prošlých přípravků. A koncový zákazník má pak vždy jistotu, že si zakoupil naprosto čerstvý produkt z vysoce kvalitních surovin.

Základem živé přírodní kosmetiky Original ATOK jsou éterické a rostlinné oleje, které pronikají hluboko do těla, a pozitivně tak ovlivňují různé tělesné funkce. Éterické oleje navíc přinášejí radost, uvolnění a psychickou pohodu, dokáží vyřešit kdejaký problém a díky harmonickému složení s nekonvenčními přírodními surovinami působí synergicky. Jedná se tedy o komplexní systém přirozené péče o celé tělo i psychiku. Přípravky Original ATOK se zpracovávají převážně ručně těmi nejšetrnějšími způsoby.

A co vlastně název ATOK znamená? AromaTerapeutická Olejová Kosmetika. :-)

Související produkt
Hyaluronový fluid 50 ml
Original ATOK / 512 Kč
Lehký fluid bez obsahu olejů podporuje hydrataci pleti, zlepšuje její pevnost, pružnost a celkově ji vypíná. Vhodný pro všechny typy pleti.
Detail produktu