Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co nadělit paní učitelce na konci roku? U nás si určitě vyberete!

zdroj: Shutterstock

A je to opět tady. Konec školního roku je už za pár dní a sluší se něco nadělit paní učitelce, která měla s tím Vaším miláčkem přes rok tolik práce. No a pokud nechcete jako každý rok posílat květinu nebo bonboniéru, můžete se inspirovat u nás a vybrat něco, co bude originálnější a udělá více parády než klasické kytky!

Hezkým setem nikdy nic nezkazíte

Jako první tip, se kterým můžete udělat spoustu parády, jsou sady. U nás na eshopu najdete spoustu možností - od péče o pleť, tělo až po různé balzámy na rty, čaje a tak dále. Pokud tedy chcete něco pečujícího, určitě můžeme doporučit nějakou sadu od značky Purity Vision, která má sadu s damašskou růží nebo s levandulí, což je pro paní učitelky ke zrelaxování jak dělané. Další sadou, která rozhodně bude mít úspěch, je například sada Na dotek od Nobilis Tilia. Jedná se o českou přírodní značku a konkrétně tato sada nabízí péči o rty a ruce, což zrovna paní učitelky po celém roce s křídou v ruce určitě ocení. No a pokud nevíte, zda by paní učitelka Vašeho dítěte kosmetiku ocenila, můžete jí obdarovat třeba sadou kvalitních čajů, které určitě nikdy neurazí.

Voňavá svíčka pro večerní relax

Co rozhodně také můžeme doporučit je svíčka. Ale ne nějaká čajová svíčka ze supermarketu, ale opravdu kvalitní přírodní svíčka, která kromě parády bude mít i zklidňující a relaxační účinky díky obsaženým aromaterapeutickým olejům. A přesně takové svíčky momentálně vyrábí naše BiOOO značka. Naše produkty nejsou vyrobeny ze škodlivého parafínu, ale z přírodních vosků (například kokosového) s nechemickými barvivy a éterickými oleji. No a na výběr máte z mnoha různých vůní. Nicméně pokud chcete tip na zaručené trháky, můžeme Vám prozradit, že opravdu oblíbené vůně jsou například Opium, Šeřík, Bavlna nebo Kokos. Takže pokud se rozhodnete sáhnout po svíčce, buďte si jisti, že za tyto bychom skutečně dali ruku do ohně.

Zaručený odpočinek

No a když už jsme v u svíček načali téma aromaterapeutických esencí, posledním tipem jsou samotné aromaterapeutické oleje. Aromaterapie totiž umožňuje zrelaxovat, harmonizovat psychiku, podpořit koncentraci, zlepšit náladu, dodat potřebný odpočinek a povzbudit tělo i duši. A to zní přesně jako to, co paní učitelky po celém roce s dětmi potřebují. Navíc takový olejíček má různá využití a každý člověk si může vybrat, co mu bude nejvíce vyhovovat nebo na co má náladu - jestli si jím zpříjemní koupel, masáž nebo třeba inhalaci. Perfektní volbou bude třeba Wellness Baldini olej od značky Taoasis, který maximálně umocní chvilky relaxace a odpočinku a má jedinečnou sladkou teplou vůni zralých pomerančů. Případně olej přímo s názvem Odpočinek, který má lehkou květinovo-ovocnou vůni s tóny levandule, benzoe a pomeranče.