Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Prémiové doplňky stravy od české značky Trime

Prémiové doplňky stravy zdroj: Trime.cz

Česká společnost Trime se zaměřuje na výrobu doplňků stravy pro zajištění dlouhodobého zdraví, vitality a fyzické i psychické výkonnosti. Sází totiž na holistický, tedy celostní přístup ke zdraví a péči o člověka - to znamená propojení lidské fyziologie i psychologie. Jak pravil už slavný Platón: 

Neměli bychom se pokoušet o léčení žádné části, aniž bychom se pokusili vyléčit celek. Neměli bychom se snažit o léčení těla opomíjejíce duši. Pokud mají tělo a mysl být zdravými, musíš začít léčením duše… protože velkou chybou dneška v léčení lidského těla je, že lékaři jako prvou oddělují od těla duši.“

V Trime věří, že každý může vést plnohodnotný a dlouhý život, naplno a zdravě bez ohledu na zátěž moderního světa. Proto nabízí komplexní portfolio doplňků stravy z těch nejkvalitnějších ingrediencí, které jsou pečlivě vybírány na základě vědeckých studií a laboratorních testů. Výroba všech produktů probíhá ve spolupráci s odborníky z celého světa, je podložena vědeckými poznatky a podléhá přísným ekologickým i etickým standardům. Ke svým zákazníkům jsou naprosto transparentní - u všech výrobků poskytují komplexní informace o složení, jimž každý snadno porozumí. Vědí, že je důležité společně s produktem poskytnout i veškeré informace, inspiraci a znalosti, které lidem pomohou rozhodnout se pro správnou cestu k plnohodnotnému a dlouhému životu.

Věříme, že každý lidský potenciál lze maximalizovat snížením negativních faktorů ovlivňujících zdraví a žít tak plnohodnotný a vyvážený život bez kompromisů. Propojením moderní vědy a lidského potenciálu pro vás vytváříme nejlepší možnosti.“ 

- Trime -

Inspirující vizionáři

Sami zakladatelé nejsou jen dalšími výrobci “lepších” doplňků stravy. Tvoří komunitu, skrze níž otevřeně sdílí zkušenosti a znalosti o lidském zdraví. Jejich tým je tvůrčí, dynamický, povzbuzující, jehož cílem je vzdělávat, inspirovat a zdokonalovat nejen vlastní produkty, ale především sami sebe.

Co značka nabízí?

Speciálně vytvořená koncentrace obsažených látek v každém ze suplementů byla navržena na základě patentované formule tak, aby poskytla maximum z benefitů všech složek a současně vysokou vstřebatelnost. Zaměřují se především na ty vitamíny a minerály, které naše tělo těžko získává nebo si je neumí samo vytvořit, případně jejich kombinace jako např. vitamín K2 + D3, jejichž synergické působení společně tvoří maximálně účinné duo, bez nějž se náš organismus neobejde. V dostání je ve formě kapslí nebo kapiček, dále jsou to vitamín C, zinek, hořčík nebo multivitamín - tedy směs 14 základních vitamínů a 6 minerálů pro podporu řady fyziologických procesů v těle. Ten ocení především jedinci s výživovými nedostatky. Kombinace základních 20 přírodních nutrientů podpoří vaše zdraví a pohodu a pomůže vyrovnat se s každodenním stresem. Nezapomínejte ale, že doplňky stravy NENAHRAZUJÍ pestrou stravu, která je absolutním základem pevného zdraví a ani ty nejkvalitnější vitamíny nejsou spása. Žít zdravě přitom není žádná věda. Zdravou stravu s dostatečným příjmem ovoce a zeleniny podpořte dostatečným pitným režimem a nezapomínejte ani na pohyb, který přinese fyzické i psychické uspokojení. Pro zdravé trávení, správnou činnost střev a střevní mikroflóry (ta má na svědomí až 80 % naší imunity) je důležitá vláknina a také si alespoň na jaře dopřejte pořádný detox organismu.