Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Biooo magazín v nových barvách

Biooo magazín v nových barvách Redesign magazínu, eshopu a nová encyklopedie.
Redakce BIOOO.CZ
5,0 5
4

Redesign magazínu zdroj: shutterstock.com

Jaro je neodvratně tady. Teplé slunečné počasí burcuje přírodu k zelenání a rašení. A sluníčko vyburcovalo ke zvýšené aktivitě a rozpuku i nás! Hned s prvními teplými dny jsme nechali vyloupnout nový design našeho Biooo magazínu. Je barevnější a je přehlednější, své oblíbené články i témata v něm najdete během pár kliknutí.

Ale jaro je teprve na svém začátku, takže ani my neusneme na vavřínech a s přibývajícím teplem rozvineme další novinky. Těsně před rozpukem je Biooo encyklopedie, která vykvete ve stejném designu jako magazín a bude s ním i úzce propojena. V encyklopedii najdete nejrůznější rady a tipy z oblasti přírodní kosmetiky i zdravého životního stylu, užitečné babské rady a také podrobně rozepsané složení kosmetiky.

A nakonec dozraje ten správný čas na nový eshop. Bude zelenější, barevnější a krásnější než ten současný. Se snadnějším vyhledáváním a s přehlednějším menu pro ještě pohodlnější nákup. Uvidíte! Zalíbí se vám tak, že v něm budete muset neustále brouzdat, objevovat nové funkce a hlavně neustále nakupovat! ;)

Dotazník

Chcete nám pomoci s rozvojem? Udělejte si na nás dvě minuty, a vyplňte nám prosím krátký dotazník. Děkujeme!

dotazník (2 min)