OOOdpaďák na ošklivou kosmetiku

4,7 5
34

OOOdpaďák na ošklivou kosmetikuzdroj: biooo.cz

Ještě pořád máte doma nezdravou konvenční kosmetiku? To jako vážně? Uvědomujete si, že je opravdu špatná? Běžné kosmetické produkty vašemu zdraví rozhodně nepřidají a konvenční čisticí drogerie do domácnosti neškodí jen vám a vaší rodině, ale i životnímu prostředí. Zbavte se takového odpadu jednou provždy! Je tu OOOdpaďák na ošklivou kosmetiku.

Vyhoďte tam všechnu vaši nezdravou kosmetiku!

OOOdpaďák je generátor nechemické domácnosti, terminátor v likvidaci odpadu a hlavně SPECIÁLNĚ OZNAČENÝ RECYKLAČNÍ KOŠ. Najdete ho v našich prodejnách a můžete tam bez výčitek vyházet všechnu vaši nezdravou konvenční kosmetiku (navíc není nutné se nijak zbavovat zbytků, tzn. nevypouštět je zbytečně do kanalizace, prostě to vyhodíte komplet se vším).

A proč byste to měli dělat? Třeba proto, že:

  • za každý kilogram odpadu za vás přispějeme 50 Kč na charitu, takže uděláte dobrý skutek☺,
  • si nemusíte dělat starosti s tříděním odpadu a způsobem likvidace –zařídíme to my!

Vyšlete kosmetiku plnou chemie na správnou cestu

To, že tahle vaše nezdravá kosmetika neprospívá vám ani přírodě, je jasné. Některé výrobky lze dokonce považovat i za nebezpečný odpad a je nutné ho speciálně likvidovat. My za vás všechno ručně vytřídíme a následně předáme k dalšímu zpracování. Nemusíte tedy slévat zbytky kosmetiky ani hledat, jak se ten který typ odpadu má správně vytřídit.

Pokud stále váháte…

Koho jsme ještě náhodou nepřesvědčili, tak tady několik shrnujících faktů:

  1. Konvenční kosmetika a drogerie škodí vám, lidem ve vaší domácnosti a i naší planetě.
  2. Konvenční kosmetika a drogerie jde kompletně nahradit přírodní zdravější variantou.
  3. Přírodní kosmetika nemusí být nutně nákladnější než ta konvenční.
  4. Použitím OOOdpaďáku na ošklivou kosmetiku, našeho recyklačního koše, jednoduše ulehčíte své domácnosti, svému zdraví a i svědomí, protože ještě navíc přispějete na dobrou věc.

Tip redakce

Nejste si jistí, co znamenají jednotlivé složky vaší kosmetiky? Použijte naši encyklopedii, kde si je můžete vyhledat. Už vás nic nepřekvapí!

Nakopněte konvenční kosmetiku tam, kam si zaslouží!