Život v BIOOO - Leden 2018

3,0 5
5

Život v BIOOO - Leden 2018zdroj: biooo.cz

Leden je zvláštní měsíc. Člověk is uvědomí, kolik toho o Vánocích snědl a vypil, jak cílevědomá předsevzetí si dal a že to “žít tady a teď” nebude tak lehké, jak se 1. ledna zdálo. Leden je také měsícem, kdy se lidé potkávají s depresemi, špatnými náladami nebo také demotivací či frustrací. Naštěstí slunce posvítí na kohokoliv, a tak se snažte sluneční paprsky chytat, kdykoliv prorazí zimní mraky, protože právě nedostatek sluníčka způsobuje mraky také na duši.

A v podobném duchu se to neslo i u nás v BIOOO. Několik z nás se snaží slunce pochytat na horách, někteří na malých výletech. Abychom lednové mrákoty rozehnali co nejrychleji, uspořádali jsme si první letošní firemní akci, kde jsme společně popili, pojedli a pobavili se. A musíme uznat, že po divokých Vánocích to teda bodlo! ;-)

Regenerace po Vánocích

Vánoce byly pořádná divočina! Ale o tom už jsme psali v prosincovém zpravodaji. Nicméně ještě dlouho v lednu jsme ten shon na sobě pociťovali, a tak jsme to prostě vzali v lednu zlehka. Žádné velké změny ani akce neproběhly. I když máme v týmu novou grafičku, čímž ji u nás vítáme a doufáme, že se jí tu bude líbit. :-)

Aby regenerace proběhla poctivě, znovu jsme u nás rozjeli veganské obědy - zde patří velké díky Lukášovi, který nám každý týden vyvařuje zdravé pochutiny. Naposledy jsme si mlaskali nad veganskou verzí svíčkové a jako vždy si i masožravci pochutnali… Jo jo… Máme tu skvělé lidi. :-P

Leden ve znamení plánování

Sice se regenerujeme, ale také u toho plánujeme. Plánujeme celý rok 2018! Jedna z věcí, které právě dolaďujeme, jsou naše týdenní akce, které jsme pozměnili na tématické akce. Ty budou trvat i třeba tři týdny namísto jednoho. Takže si můžete pořádně rozmyslet, jestli ten produkt ve slevě opravdu chcete a nemusíte nikam chvátat.

Pracujeme také na nových videích, která najdete jak na našem YouTube kanálu, tak i BIOOO facebookových stránkách. A zde je malá ochutnávka. :-)

Také intenzivně pracujeme na našich brožurách. Už jste možná na prodejnách zaznamenali brožury o značce Martina Gebhardt nebo Mádara, v naší kouzelné dílně se ovšem vaří více značek, které o sobě potřebují dát vědět. A tak již brzy budete moci kouknout do zákulisí spousty dalších značek přírodní kosmetiky a drogerie. Dozvíte se, jak firmy vznikaly, jak své produkty vyrábí, jaká je za nimi filozofie, jaký mají vztah k přírodě a samozřejmě přehled všech produktů. Brožury jsme se rozhodli natisknout na ekologický papír, takže se nemusíte mít výčitky, když si jeden výtisk odnesete domů. Ano, odnesete - všechny brožury jsou zdarma. :-)

A samozřejmě plánujeme milion dalších pikantností, ale o tom později. :-P