Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Nové jarní kurzy v BiOOO Akademii!

zdroj: shutterstock

Jste příznivci přírodní kosmetiky a nosíte v sobě i kreativního ducha? Máme pro vás hned několik možností, jak se realizovat! V naší BiOOO akademii máme několik různých kurzů, kde se o bio kosmetice dozvíte víc a odnesete si i originální vlastnoručně vyrobené produkty, které si pod vedením zkušených lektorek vyrobíte. Takže kromě obohacujících informací si vlastní výtvor odnesete s sebou domů!

Nabídka našich novinek momentálně sestává z pěti workshopů, které vám nyní stručně představíme. Jedná se konkrétně o Balíček pleťové péče, Aromaterapii podle čaker, Jarní aroma balíček, Intenzivní make-up kurz a Balíček pro krásné vlasy. A co vás na kurzech čeká? Čtěte dál!

Balíček pleťové péče

V rámci tohoto kurzu se vyrábí celkem čtyři produkty – olejový odličovač, sérum na růst řas, pleťové sérum a čisticí pleťová maska. Každý má během 2-3 hodin kurzu možnost vytvořit si vlastní recepturu produktů, které se svou kvalitou ve finále dají srovnávat s nejluxusnějšími značkami na trhu! Naše lektorky vám poradí s vhodnými kombinacemi jak jednotlivých složek, tak třeba vůní, které si také každý může zvolit podle svého gusta. 

Aromaterapie podle čaker

Tento kurz je určen především pro ty, kteří by se rádi dozvěděli víc o tom, jak můžeme dostat své tělo do harmonie za pomoci éterických olejů. Každý z nás asi o aromaterapii či éterických olejích někdy slyšel, ale málokdo ví, jak nám mohou pomoci v cestě za klidem a pohodou nejen psychickou ale i tou fyzickou. Takto strávené 3 hodinky času budou k dobru komukoliv, koho aromaterapie zajímá, zejména ale může rozšířit obzory lidem, kteří se zabývají jógou nebo meditací. Kromě spousty vědomostí, včetně těch, jak si namíchat tu nejlepší směs éterických olejů, si nakonec účastníci odnesou i vlastnoručně vyrobený tělový krém a inhalační tyčinku!

Jarní aroma balíček

Jestli jste hledali workshop, který má bezkonkurenčně nabombený program, tak konkrétně Jarní aroma balíček je přesně pro vás! Během 2–3 hodin máte možnost si vyrobit 5 různých produktů. Čeká na vás výroba inhalační tyčinky, aromaterapeutického krému, vlastní směsi květinových vod, tělového oleje, a navíc také osvěžovače vzduchu. Všechno jsou produkty, které využijete na denní bázi, všechny suroviny jsou čisté, přírodní, voňavé. U každého produktu máte zároveň stoprocentní přehled o tom, z čeho se skládá, protože vy jste jeho tvůrci. Kromě ingrediencí na výrobu kosmetiky je vám k dispozici i naše zkušená lektorka, která vám během kurzu se vším pomůže a poradí.

Intenzivní make-up kurz

Chtěla byste se na pár hodin stát vizážistkou a naučit se pracovat s přírodním make-upem jako profík? Žádný problém! Máme pro vás možnost se všechno naučit. Přinášíme vám totiž 4–5 hodin dlouhý, nabitý program plný líčení v praxi. Cílem je, aby se účastnice naučily především pracovat sami se sebou a aby si mohly pod vedením zkušených lektorek vše vyzkoušet. Nezáleží na tom, jestli máte nějaké předchozí zkušenosti nebo ne, u nás má každý příležitost naučit se kouzlit s barvami, štětci a přírodními produkty. Kromě líčení se účastnice dozví i informace o péči o pleť, o tom, jak pleť před líčením připravit, o konkrétním využití různých produktů a vše, co vás jen napadne. A jako bonus ke spoustě informací a zkušenostem si každý odnese domů malý make-up dáreček.

Balíček pro krásné vlasy

Většina lidí mluví převážně o péči o pleť, jak ji čistit, hydratovat, líčit. Ale menší pozornost se věnuje neméně důležité oblasti – péči o vlasy. Proto přicházíme s kurzem, který vás naučí, jak na krásné zdravé vlasy za pomoci přírodních produktů! Nejenže vám poradíme, co je vhodné přímo pro vaše vlasy, ale zároveň budete mít i jedinečnou příležitost si vlasovou kosmetiku sami namíchat. Každý si tak vyrobí vlastní šampon, octový oplach, masku na vlasy a růstové sérum nebo vlasový olej. Produkty budou z čistě přírodních ingrediencí a dělané na míru přesně podle vašich preferencí. 

Pokud vás některý z našich kurzů zaujal, neváhejte kliknout zde a najít si nejbližší volný termín na některý z našich workshopů. Budeme se na vás těšit!