Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Štětce Barbara Hofmann: krátký průvodce

Štětce Barbara Hofmann: krátký průvodce Štětce Barbara Hofmann perfektně padnou do ruky díky dřevěné rukojeti a příjemně nalíčí za pomoci jemných syntetických štětin, díky kterým si zasloužily i vegan certifikaci.
Mája Ráblová
5,0 5
6

Štětce Barbara Hofmann: krátký průvodce zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Kosmetické štětce od německé firmy Barbara Hofmann vynikají svou kvalitou. I přesto, že jsou štětce syntetické a tím pádem vhodné i pro vegany, materiál štětin působí naprosto přírodním dojmem a to jak okem tak pohmatem. Rukojeti jsou převážně ze sekvojového dřeva s krásnou kresbou a nebo z ekonomičtějšího bambusu. V nabídce jsou i dva skládací štětce, kdy hlavní konstrukce je z lehkého kovu. Štětiny všech štětců jsou dobře usazeny v kovovém spoji, který úspěšně eliminuje jejich vypadávání.

Štětce bychom měli pravidelně čistit, čímž nejenže prodloužíme jejich životnost a nebudou zanechávat nechtěné mapy při aplikaci, ale ještě navíc minimalizujeme jakékoliv možné podráždění pokožky nebo zhoršení akné.

Štětců mi rukou prošlo poměrně dost, proto musím vyzdvihnout, že syntetické štětiny jsou opravdu skvěle provedené a zachází se s nimi (alespoň mně) lépe, než s přírodními. Ze začátku jsem k nim byla trošku skeptická, protože většina syntetických štětců mě zklamala. Hůře se používaly, byly hrubé nebo naopak příliš měkké. Na pleti nechávaly jemné čárky v make-upu, pokožku dráždily apod.

Pojďme si ukázat, co nám Barbara Hofmann nabízí:

Štětec na pudr

Štětce Barbara Hofmann: krátký průvodce

Velký štětec na pudr pro aplikaci kompaktního i sypkého pudru by měl být základem každé kosmetické výbavy. Se štětcem se velice snadno pracuje díky hustým precizně zastřiženým štětinám. Je tak vhodný pro jak pro profíky, tak pro začátečníky. Tímto štětcem se pudr skvěle nanáší bez nežádoucích vedlejších efektů. Zafixuje make-up, pokožku zmatní/projasní, ale nevytvoří na pleti viditelný nepřirozený nános.

Štětec na bázi, plochý

Štětce Barbara Hofmann: krátký průvodce

Plochým štětcem precizně aplikujete podkladovou bázi i tekutý make-up. Jemné štětiny spolehlivě zapracují bázi do pleti nebo rovnoměrně rozetřou make-up, čímž vytvoří perfektní sjednocený vzhled pokožky. Oproti nanášení prsty spotřebujete méně líčidla, protože syntetické štětiny je do sebe neabsorbují. Štětiny jsou velice jemné, pokožku zbytečně nedráždí ani neškrábou, což při tomhle ‘celoplošném’ použití ocení obzvláště majitelky citlivé pokožky.

Zkosený štětec na tvářenku

Štětce Barbara Hofmann: krátký průvodce

Zkosený štětec na tvářenku je jemný a hustý, přesto nabere akorát tak růže a lehce jej nanese na tvář. Štětec lze použít na kompaktní či sypkou tvářenku i na bronzer. Zkosení štětce napomáhá k jednoduché aplikaci i k snadnému konturování obličeje.

Štětec na tvářenku, do kabelky

Štětce Barbara Hofmann: krátký průvodce

Malý kulatý štětec na tvářenku díky praktickému skládacímu obalu nezabere skoro žádné místo a tak se spolehlivě vejde do každé kabelky. Štětec je vyroben z velice jemných štětin, které precizně nanesou produkt a zároveň pokožku zbytečně nedráždí ani neškrábou. Je jemný a zároveň hustý, spolehlivě nabere potřebné množství růže a lehce jej nanese na určené místo a díky svému tvaru vytvoří dokonalé kontury obličeje. Štětec lze použít na kompaktní i minerální tvářenku a také na bronzer.

Štětec na oční stíny

Štětce Barbara Hofmann: krátký průvodce

Štětec na oční stíny s příjemnou rukojetí z bambusového dřeva precizně nanáší kompaktní i sypké oční stíny. Navíc, štětec lze bez obav použít pro líčení na mokro i na sucho. Se štětcem se snadno manipuluje díky hustým štětinám, které skvěle drží tvar. Spolehlivě nanese sypký i kompaktní stín na celé oční víčko. Za jeho pomoci lze skvěle stíny míchat a vytvořit tak výrazné kouřové líčení. Hustý štětec na oční stíny je vyroben z těch nejjemnějších štětin, které nanesou stíny bez zbytečného podráždění oka a očního okolí.

Zkosený štětec na oční stíny

Štětce Barbara Hofmann: krátký průvodce

Zkosený štětec spolehlivě nanese stín do záhybu oka nebo s jeho pomocí můžeme jednoduše a s krásným výsledkem vykreslit tvar obočí. Se štětcem se pracuje velice snadno díky hustým perfektně zastřiženým štětinám, které lehce aplikují sypké i kompaktní stíny přesně tam, kde mají být. Zkosený tvar štětce je mimořádně vhodný pro aplikaci stínů do záhybu očního víčka, ale majitelky zapadlejších očí jej ocení i pro aplikaci stínu na celé pohyblivé oční víčko.

Štětec na oční linky

Štětce Barbara Hofmann: krátký průvodce

Štětec na oční linky s rukojetí ze sekvojového dřeva precizně aplikuje gelové i kompaktní produkty. Lze jej použít nejen pro vytvoření linek na mokro či na sucho, ale také na dokreslení obočí. Se štětcem lze jednoduše dosáhnout jak tenké tak silnější linky.

Kartáček na řasy

Štětce Barbara Hofmann: krátký průvodce

Kulatý nylonový kartáček upraví nejen řasy, ale také učeše a vytvaruje obočí. Spirálovitý kartáček poslouží k úpravě řas a obočí před líčením, ale i během něj. Rozčeše, upraví a odstraní z řas přebytečnou řasenku či další líčidla.

Štětec na rty

Štětce Barbara Hofmann: krátký průvodce

Štětec na rty s příjemnou rukojetí z bambusového dřeva je ideální k nanášení i výrazných rtěnek či ke konturování rtů. Výrazné barvy a konturování totiž nejvíce prozradí kvalitu zpracování štětce i našeho nanesení. To je ovšem s těmito hustými a precizně zastřiženými štětinami hračka. Rtěnka, lesk či barevný balzám pomocí štětce vydrží na rtech déle než při aplikaci přímo rtěnkou nebo houbičkou co je standardně u lesků na rty.

Štětec na rty do kabelky

Štětce Barbara Hofmann: krátký průvodce

Praktický skládací syntetický štětec na rtěnku se díky svým malým rozměrům vejde i do malého psaníčka. Štětiny jsou jemné, ale přesto drží pevný tvar, díky čemuž precizně nanesou výraznou rtěnku i vykonturují obrys rtů. Štětec je vhodný pro aplikaci krémových rtěnek i gelových lesků.

Jestli se rozhodnete koupit si celou sadu nebo pouze jeden štětec Barbara Hofmann nehraje roli, stejně za nějakou dobou skončíte s celou sadou :). Štětce jsou dokonale jemné, mají až nezvykle vysoký počet perfektně zastřužených štětin, díky kterým štětec skvěle drží původní tvar. Konstrukce je poctivá a tak se nemusíte bát, že se vám za pár měsíců štětce rozpadnou nebo začnou pelichat.

Věřte, že líčení pomocí štětců velice rychle propadnete, protože aplikace je čistá, jednoduchá a navíc efektní. Výsledky vás přesvědčí nejspíš již během prvního použití. Štětce jsou také ideální řešení pro problematickou pleť, protože pokud udržujete štětce čisté, nemusíte se obávat zhoršení akné. Syntetické štětiny navíc ‘nežerou’ líčidla, make-upu a dalších tak stačí použít menší množství, zbytečně neplýtváte a přesto se krásně nalíčíte. Velké plus štětců Barbara Hofmann je i velmi příjemná cena, navíc v téměř bezkonkurenční kvalitě!