Život v BIOOO - Prosinec 2017

Život v BIOOO - Prosinec 2017zdroj: biooo.cz

Také jste se museli prvního ledna ptát, jak rychle ty svátky nebo dokonce celý rok 2017 rychle utekl? Jako by ten čas stále zrychloval… Ale moment, čas přece neexistuje, že? :-) I tak se ale rádi ohlédneme nejen za uplynulým měsícem, ale také celým rokem.

Prosinec byl pro celé BIOOO velmi výživný, a to myslím opravdu výživný. Naše skladové zásoby jste vyždímali na tolik, že zbylo jen pár produktů, a tak bylo třeba, aby se celá firma odebrala na prodejny, sklad i expedici a pomáhala, jak jen to šlo. Možná jste tedy na prodejnách potkali tváře, které běžně nepotkáte. Mohla vám tak při vánočním nákupu pomoci třeba naše školitelka nebo produktová manažerka.

Před Vánocemi jste se také mohli přijít zapojit do zdobení našeho vánočního stromečku na prodejně v přízemí OD Kotva a dát tak nový domov ozdobám, které vám jinak leží doma nepoužité. Na stromeček jste si mimo jiné mohli pověsit třeba své nejtajnější přání. :-)

Vánoce pro nás byli zkrátka poměrně pracovní, ale doufáme, že jsme vám tak mohli zprostředkovat ty nejvoňavější dárky, které potěší kdejakou milovnici přírodní kosmetiky a pohladí kdejakou pokožku. Do nového roku jste snad vkročili tou správnou nohou, kreativní energií a odhodláním přiblížit se svým snům (a také jste příchod roku 2018 řádně oslavili). ;-)

Co se dělo v roce 2017?

Rok 2017 byl pro nás hotovým porodem. Rodili jsme dlouho a s komplikacemi, ale stálo za to zatnout zuby a i přes nespočet překážek, na kterých se rozhodně bylo co učit (aneb vše špatné je k něčemu dobré), jsme došli k cílovému prahu. A tak bychom se rádi ohlédli za několika porody, díky kterým vznikla spousta nádherných věcí...

1. BIOOO Brno konečně na světě

To prostě musíme dát hned na první místo. Od samého počátku vzniku BIOOO zde bylo přání mít více poboček. Vzhledem k tomu, že jsme začínali v Praze, logickým cílem bylo otevřít pobočku také v Brně. Po několikaletých plánech si tedy konečně naši brněnští kamarádi můžou dojít nakoupit i vé svém městě. Pokud vám tato událost z nějakého nepochopitelného důvodu unikla, tak BIOOO prodejnu v Brně najdete v OD Centrum. :-)

2. Prodejna v Kotvě o kousek větší

Ale proč bychom byli skromní! Prodejna v přízemí OD Kotva je větší o pořádný kus, a to rovnou o dvojnásobek. Teď už k nám můžete doslova na procházku.

3. BIOOO Market pro maminky

BIOOO Market ve 4. patře OD Kotva jsme zameřili hlavně na sortiment, který uvítají maminky s dětmi. Tento sortiment jsme během roku rozšířili o stovky zajímavých produktů. Najdete tam tak oblečky pro miminka z bio bavlny nebo ty nejčistší krémy na opruzeniny. Ale i nastávající maminky si vyberou! :-)

BIOOO Market jsme mimo mateřství nasměrovali také pro milovnice dekorativní kosmetiky. Určitě jste už zaregistrovali prostorný stůl s velkým zrcadlem a světly na denní i noční líčení. Ale nebojte, nebudete tam na to sami! Ve všech značkách dekorativní kosmetiky vám pomůže zorientovat se naše vizážistka Renátka. Radši si jí ale zamluvte, aby na vás měla čas.

4. BIOOO encyklopedie v plném proudu

BIOOO encyklopedie vznikla sice již v roce 2016, jenže to byla ještě v plenkách a uměla vyslovit jen pár složek přírodní kosmetiky. Dneska vám toho poví tolik, že to ani nestihnete všechno pojmout. Každý den na encyklopedii pilně pracujeme, aby orientace ve složení byla co nejjednodušší. A brzy z ní bude puberťák s trochu drsnějšími složkami. :-)

5. Nové prostorné kanceláře pro více nápadů

Naším velkým snem byly také prostornější kanceláře, kterých jsme se dočkali v druhé polovině roku. Dnes si tedy lebedíme ve velkých a hlavně prosvětlených kancelářích přímo v centru Prahy kousek od OD Kotva. Jsme tak stále blízko všemu dění, ale zároveň dost daleko, abychom měli dostatečný klid na vymýšlení nových akcí a pečlivé vybírání nového zboží. Také nám během pracovních dnů můžou dělat společnost naši domácí mazlíčci, kteří tak nemusí být doma sami. :-)