Nalaďte se na světlo v průběhu celého roku 2018

5,0 5
2

Nalaďte se na světlo v průběhu celého roku 2018zdroj: unsplash.com

Jedna věc jsou novoroční předsevzetí a věc druhá je způsob, jakým se naladíme na tu správnou energii nového roku. Zda-li se nám podaří ukončit těch 365 dnů, které právě proběhly s přehledem a nasednout na vlnu toho nového, co se v době zimního slunovratu začalo rodit, je jen na nás!

O jakém zrození v souvislosti s nástupem zimy jde? Jedná se o Slunce. Jednadvacátého prosince se nám narodilo nové Slunce. Potřebuje chvíli k tomu, aby se rozkoukalo na tomto světě a zase nás mohlo provázet na naší další cestě. Představte si, že k tomu potřebuje pouze tři dny. Proto se slaví Štědrý den 24. prosince. Jenže ten už máme letos za sebou. Teď je potřeba, abychom se vší parádou ukončili rok 2017 a připravili se na nové překvapující a rodící se období. V rámci přírodních cyklů už se prodloužují dny a zkracují noci... Prostě zimní slunovrat už je rovněž za námi.

Co kdybychom zkusili v roce 2018, který bude silně emotivní, protože je podle numerologie ve znamení čísla dvě, navázat na tradice našich keltských předků a následovali je na cestě ke světlu, i když v naprosto novém hávu? Můžeme tak oslavovat po celý rok a nejen na Silvestra. Nemám však na mysli ty "bezduché" oslavy spojené s přemírou jídla a pití a taktéž s přehršlem rámusející pyrotechniky, která nedělá dobře nám, našim ratolestem a už vůbec ne našim čtyřnohým miláčkům. Raději rozžehávejme ohně, vnější i vnitřní, více se setkávejme a společně sdílejme, tančeme okolo nich a žijme více v souladu s přírodními rytmy.

Jak asi víte, dvojka symbolizuje Měsíc a s ním neodlučitelně související emoce. Luna ztělesňuje mateřskou energii, lásku, soucit a vzájemné sdílení. A také je propojena s vodou, přílivem a odlivem. O tom všem také bude ten nastupující nový rok. Každopádně se bude nadále odehrávat na úrovni vztahů osobních i pracovních. Ale o tom si povíme trochu více později.

Jak se naladit na vibrace nového roku?

Když se naladíte na zdravé pozitivní vibrace a pokusíte se v nich pokračovat během celého roku, s největší pravděpodobností se vám nestane, že si přitáhnete nějaké těžké energie. A když přesto k něčemu takovému, jako je například nehoda či nějaká "náhlá" nemoc, dojde, bude pro vás určitě snazší toto náročné období překlenout. Prostě se z té dolní vlny zvednete jako bájný pták Fénix z popela, otřepete popel ze svého peří a vstoupíte do nového času posilněni o další nezapomenutelnou zkušenost. A hlavně získáte mnohem víc síly!

Neznamená to ovšem, že se vám všechny "negativní" záležitosti vyhnou. Tak to není. Dosud žijeme v duálním světě a prostřednictvím duchovního světa nám chodí různé životní zkoušky. Někdy lehčí, jindy těžší. Platí však, že i když nám může určitá zkouška či test připadat sebetěžší, zvládneme ji. Nebude k nám přece přicházet něco, co bychom nedokázali překonat a zpracovat!

Je to totiž podobné jako s dětmi: Pokud je dospělí programují na strach, že by třeba neměly někam lézt, protože by spadly, odebírají jim vlastně jejich osobní energii. A děti nejsou od přírody nastaveny negativně. To do nich a posléze do jejich limbického systému a pak i limbického otisku ukládáme my, jejich "skvělí dospěláci". Abychom byli dětem skutečně kvalitními průvodci, musíme sami zdolávat překážky spojené se strachem a být sami sebou. Buďte tedy pokud možno nad věcí. Není to o neustálé uměle nastavené až nezdravé pozitivitě spojené se slovy "Don´t worry be happy" nebo "Keep smiling", která mnohdy bývá provázena až příliš "šťastně" křečovitým výrazem. Prostě žijte, buďte a pokuste se o nadhled. I když nutno dodat, že prověřováni budeme neustále.

Nalaďte se na světlo v průběhu celého roku 2018

A jak tedy vstoupit úspěšně do nového roku 2018?

Znáte přece lidové rčení: "Jak o Nový rok, tak po celý rok." V tomto případě určitě nejde o něco starého a nefungujícího. Právě zde můžeme navázat a pojmout to s novým nádechem jako bonusem navíc. Mám pocit, že právě v těchto slovech je hodně skutečné pravdy. Skrytě se v nich totiž mluví o tom, že s jakou vibrační úrovní do nového roku vstoupíme, taková nás bude provázet až do jeho konce. Můžeme to samozřejmě změnit, ale nemusí to být potom tak jednoduché, jako když správní surfaři naskočí včas na vhodnou vlnu, projedou válcem a užijí si to měrou vrchovatou. Pokud učinili správně, vidí světlo na konci toho tunelu...

Asi víte, že i každý den v týdnu či měsíc mají svou osobitou a specifickou energii... Ale teď už se, pokud dovolíte, vrátím k faktu, že rok 2018 bude o vztazích, ale nejen o mezilidských. Čím dál více si přejeme zažít v sobě skutečnou pravdu a lásku. I o tomto tématu bude ten následující rok. A když k tomu ještě přidáme niterné přání ze srdce, že se chceme dále vyvíjet, prostě se nezastavovat a pokračovat, bude to pro nás velmi povznášející období. I když nebude úplně lehké. Ale kdy to bylo, že?

Někteří lidé sice dosud úplně nepochopili, že tu nejsme za trest, ale proto, abychom se v rámci evoluce nadále vyvíjeli. Takže, i když se vám to zrovna nemusí zdát, jde vlastně o odměnu. Někdo mívá tendence, když něčeho dosáhne, zastavit se a usnout na vavřínech anebo chce víc, zejména v oblasti hmotných statků - peněz, domů, aut či různých technických vymožeností... Ovšem právě teď nastává čas, abychom šli do sebe a přestali hledat berličky zvenku. I když budu mít to nejmodernější a nejdražší vybavení čehokoli, lásku a dobrý pocit si za to stejně nekoupím!

Začátek tvorby nového

Postavme se tedy novému roku a životu v něm čelem. Uvědomme si, kdo skutečně jsme a buďme za sebe. Pokud to ještě nevíte, připravte se na to, že taková výzva k vám určitě přijde. Budeme totiž "dotazováni" na to, jestli žijeme pravdu, zda jsme v partnerském spojení s tou správnou bytostí a navíc budeme "zkoušeni" z našeho vztahu vůči planetě Zemi, Matce Přírodě a všemu živému. Stále častěji bude zapotřebí, abychom se zastavili, procítili a teprve potom pokračovali dál. Jen tak můžeme postupně dosáhnout klidu v duši a případně i osvícení.

Už se nutně potřebujeme dostat nad bolest a utrpení a více uznávat ženský aspekt, který je právě teď na naší planetě velmi silně podporován. Musí k tomu dojít proto, aby zde byla obnovena harmonie. Někteří muži se toho bojí a tvrdí, že nechtějí žít pod nadvládou žen. Tak to ale není, je to jen špatně pochopeno. Každý v sobě máme obě polarity, které je zapotřebí dát do souladu, abychom se mohli ve stvoření posunout o další kroky dál. A naše nádherná planeta Země nás v tom plně podporuje. Tak už jí přestaňme ubližovat. Probouzejme stále více svou intuici a pak spatříme, jak to všechno doopravdy je.

Přeji proto nám všem, abychom uchopili nový rok za správný začátek a mohli tak na sobě lépe pracovat a růst.