Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Āether Beauty: líčení inspirované hvězdami

Aether eko paletky očních stínu zdroj: Aether Beauty

Je nám ctí představit vám Āether Beauty! Dekorativní kosmetiku nové dekády inspirovanou září moře hvězd, třpytem lesklých briliantů a magickou energií nekonečného univerza. Nechte se vtáhnout do oslnivého světa plného barev a nekončných možností, jak pomocí ikonických paletek, jenž jsou nezbytnou součástí  make-up arzenálu, vyčarovat okouzlující líčení pro každou příležitost.

O značce

Aether Beauty líčící paletky inspirované vesmírem

Značce Āether Beauty vdechla život žena jménem Tilla Abbitt teprve v roce 2018, ale i za tak krátkou dobu si její paletky získaly oblibu u velkého zástupu žen a milovnic neotřelé dekorativky. Zakladatelka má více jak jedenáctileté zkušenosti v oblasti vyvíjení produktů pro takové kosmetické velikány, mezi které spadá třeba Sephora. Jelikož je jí blízký zodpovědný přístup k lidskému zdraví i respekt k samotné přírodě, rozhodla se tyto dva aspekty propojit se svou vášní pro kosmetiku a vytvořit organickou a zcela etickou alternativu ke konvenční dekorativní kosmetice. A tak vznikly první 100% recyklovatelné paletky očních stínů, ze kterých zcela odstranila části jako magnety či zrcátka, které se nedají recyklovat a končí na skládkách…

Poslechněte si příběh založení značky přímo od zakladatelky Tilly Abitt, v anglickém originále níže:

Věděli jste například, že konvenční dekorativní kosmetika obsahuje přes 1300 zakázaných chemických látek, co se evropského trhu týká? V USA je to kolem 11 látek. I z tohoto důvodu se rozhodla pro vytvoření vlastní značky opravdu udržitelných produktů.

ZERO WASTE A SÍLA MINERÁLŮ

Āether paletky očních stínů jsou cela biologicky rozložitelné včetně vnějšího obalu, pigmentací, krytím i výběrem barev se hravě vyrovnají těm klasickým, které si běžně kupujete v parfumerii nebo drogerii. Narozdíl od nich se ale pyšní zcela čistým složením, perfektní pigmentaci a dokonalé krytí zajišťují pečlivě vybrané přírodní minerály. Objevte jejich geniální půvab a nechte se pohltit krásou, která má smysl.

Aether Beauty líčící paletky inspirované vesmírem

Ingeridence: minerály a polodrahokamy v hlavní roli

Aether Beauty paleta stínů

Kouzlo paletek tkví v použití nejen čistých, přírodních a organických ingrediencí, ale také v unikátním využití přírodních minerálů a polodrahokamů, rozemletých na jemný prášek. 

Krystaly a diamantový prášek mají ve složení produktů svůj specifický význam - působí jako tzv. “krystalové infuze”. Co to znamená? V reálu odrážejí tvrdé světlo od pokožky takže mají funkci jakéhosi filtru, který maskuje jemné vrásky a linky.

Složení očních stínů dále obsahuje organické rostlinné oleje (rakytníkový, levandulový, opunciový, šípkový, kokosový) či bambucké máslo, které mají blahodárný vliv na pleť. Hezky ji hydratují a zároveň poskytují živiny.

 • Diamantový prášek - rozjasňuje pokožku, stimuluje tvorbu kolagenu a rozjasňuje pokožku.

 • Ametystový prášek - ametyst má protibakteriální účinky, je tedy prospěšný pro pokožku náchylnou k akné, zklidňuje záněty a zarudnutí (antioxidant, zbavuje pokožku toxinů a volných radikálů), napomáhá zlepšovat krevní oběh v pokožce.

 • Rubínový prášek - anti-age účinky, hydratuje a vyživuje pokožku.

 • Růženínový prášek - redukuje jemné vrásky a linky, zklidňuje záněty a zarudnutí, podporuje hojení kůže.

 • Topazový prášek - uvolňuje napětí, anti-age účinek.

 • Safírový prášek - zklidňuje a hydratuje pokožku, vyhlazuje a pleť krásně rozzáří.

 • Jantarový prášek - obsahuje kyselinu jantarovou, která působí na pokožku jako silný antioxidant.

Veškeré ingredience a minerály pochází pouze z etických, udržitelných a fair trade zdrojů, aby minimalizovali ekologickou stopu a zároveň zamezili využívání levné dětské síly. Proto jsou tyto produkty ohleduplné nejen ke zdraví vaší pokožky, ale i k planetě. Firma navíc přispívá na ekologické a humanitární aktivity For Planet 1 %. 

Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži: AMETHYST CRYSTAL GEMSTONE

Vyzkoušeli jsme za vás vesmírnou paletku očních stínů Amethyst Crystal Gemstone a toto je výsledek:

Aether Beauty líčící paletka Amethyst Crystal Gemstone inspirovaná vesmírem

Paletka Amethyst přímo září luxusem, vesmírnými barvami a designem. Na první dobrou je vidět, že si s celkovou podobou paletky tvůrci opravdu vyhráli. Barvy se jednoduše nanáší, jsou krásně pigmentované a na očích vypadají opravdu skvěle. Dokonale rozzáří váš obličej, prohloubí pohled a výběr barev je vskutku pestrý. Konkrétně 12 minerálních odstínů, které jsou inspirované vesmírem - ultra matné, lesklé, duochromatické a metalické. Lehce tak vykouzlíte jednoduché všední i výrazné večerní líčení. Paletku používám už 2 měsíce a jsem nadšená. Funkčnost tedy hodnotím na jedničku, včetně složení, které zahrnuje ze 70 % přírodní/organické ingredience a z 30 % polodrahokamy/krystaly. Celá paletka je navíc jako první na světě recyklovatelná, což je pro mě, jakožto clean beauty nadšence, úžasná věc.

VESMÍRNÉ ODSTÍNY

 • Meditation: Šedohnědý matný odstín

 • Protection: Cínově šedý metalický odstín

 • Centered: Švestkový matný odstín

 • Transformation: Fialový metalický odstín

 • Mystic: Měsíčně bledý metalický odstín

 • Third Eye: Ametystově fialový lesklý odstín

 • Spirituality: Modrofialový duochromatický odstín

 • Transcendent: Fialovočerný duochromatický odstín

 • Crown Chakra: Kaštanově hnědý matný odstín

 • Amethyst: Fialovošedý metalický odstín

 • Psychic: Sytě černý metalický odstín

 • Pisces: Fialovo černý lesklý odstín

Paletka Amethyst Crystal Gemstone obsahuje tyto odstíny

Inspirovat líčením se můžete ve videu níže: