Cosm´etika v Biooo

4,5 5
2

Cosm´etika v Biooozdroj: cosmetikabio.eu

Francie a Itálie, dvě biokosmetické velmoci. Vyrábějí nejkvalitnější a nejluxusnější produkty. To nejen pro Francii, kde jsou zákaznice dekorativky nejnáročnější. Produkují pro celý svět. Z této oblasti pochází i Cosm´etika. Značka původně francouzsko-italská, nyní česká. Excelentní složení, barevně vyhovující středoevropskému typu žen.

Cosm´etika se vyrábí v italské manufaktuře od roku 2011. V manufaktuře, která se drží na úplném biodekorativním vrcholu. Nejlepší bio značky světa pochází právě odtamtud. Jak se tedy tento kosmetický klenot ocitl v České republice? Stalo se tak v roce 2011, kdy česká distributorka biokosmetiky začala spolupracovat s francouzsko-italskou firmou vlastnící Cosm´etiku. Po roce spolupráce ji tato distributorka odkoupila a stala se majitelkou. Už v roce 2011 si značka v Biooo našla spokojené zákaznice a s ohledem na měnící se sortiment se zde prodává již čtyři roky.

Cosm´etika v Biooo

Mezi tím prošla obrovskými změnami. Jednou z nich je nový kabátek. Ubylo obalů. Např. na řasenkových tubách byl kromě plastové tuby ještě primární papírový obal a to celé bylo zabaleno v sekundárním papírovém obalu. Značka je nyní více eko. Obaly jsou redukovány pouze na jeden. Přibyl také refill systém a magnetická paletka. A nové produkty, které jsou nám ušité přímo na míru.

A v čem je Cosm´etika jiná než ostatní bio dekorativní značky? Kromě toho, že je zcela přírodní, je to jediná 100 % veganská dekorativka. Všechny produkty jsou registrované britskou společností Vegan Society. Logo slunečnice na každém obalu znamená, že se uvnitř neskrývá žádná živočišná surovina. Místo včelího vosku, který je běžný u ostatních značek, má Cosm´etika ve složení rostlinné vosky. Místo karmínu, údajně nenahraditelného červeného barviva, je zde červená zajištěna oxidem železa.

Cosm´etika v Biooo

Cosm´etika je jediná česká přírodní dekorativka. Ač manufaktura sídlí v Itálii, české vlastnictví našim zákaznicím zajišťuje nejkratší cestu přímo k výrobci. Můžeme si tak samy ovlivňovat, jaké produkty a jejich odstíny budeme mít k dispozici.

V Biooo se na vás těší Cosm´etika řasenka, oční linky, rtěnky, pudry, tvářenky a bronzery.

Jak se vám článek líbil?