Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Inspirace na silvestrovské líčení

Inspirace na silvestrovské líčení Na Silvestra zkuste vykouzlit kouřové líčení a nemusíte se bát ani výraznější rtěnky.
Kristýna Lexová
1,0 5
2

Inspirace na silvestrovské líčení zdroj: biooo.cz

Konec roku se blíží a stojí za to oslavit jej a začít se těšit na to, co nám přinese rok nadcházející. Dnes vám k této příležitosti přinášíme malou inspiraci, jak se na takovou událost nalíčit.

Silvestrovské oslavy jsou terčem pozornosti po celém světě. Není snad lepší příležitost k uspořádání pořádného večírku a v souvislosti s tím je také ta pravá chvíle na experimentování s líčením. Vzhledem k příležitosti se nemusíte bát odvážnějšího a výraznějšího make-upu v intenzivních barvách.

V naší inspiraci jsme se drželi především konceptu kouřových očí. Tato klasika nikdy nezestárne a na speciální příležitosti je opravdu tou nejlepší volbou. Zlaté a klasické tmavě šedé a černé odstíny sluší všem.

Inspirace na silvestrovské líčení

Béžový oční stín se zlatými odlesky naneste na celé oční víčko od linie řas až k obočí. Záhyb víčka potom vystínujte tmavě šedým odstínem, který pomocí hustého štětce roztírejte do ztracena. Na střed víčka a do vnitřního koutku naneste zlatavý oční stín, který vytvoří trojrozměrný efekt. Líčení očí doplňkte klasickou černou oční linkou, kterou protáhnete vně pro vytvoření kočičího pohledu. Naneste dvě až tři vrstvy řasenky pro dostatečně výrazný efekt.

Na tvářích nešetřete se třpytem. Podtrhněte svou přirozenou barvu tvářenkou v korálových odstínech se zlatavými odlesky a doplňte nazlátlým rozjasňovačem, který můžete aplikovat nad lícní kosti, na oblast po obočím či nad horním rtem.

Inspirace na silvestrovské líčení

Obvykle se sice říká, že k výrazným očním patří méně nápadné rty, na Silvestra je ale vše povoleno. Vyzkoušejte šťavnaté korálové, rudé a oranžové tóny nejlépe ve formě lesklé hydratační rtěnky, která nejen dodá vašim rtům intenzivní barvu, ale zároveň je udrží v dobré kondici po celý večer. Nezapomeňte použít konturovací tužku na rty, která je orámuje, udrží rtěnku na místě a prodlouží její výdrž. Pokud jste příznivci spíše matnějšího vzhledu, vyzkoušejte například dlouhotrvající laky na rty ve výrazných odstínech.

Ať už ale na závěr roku zvolíte líčení jakékoliv, tak se především obklopte svými nejbližšími a slavnostní večer si pořádně užijte.