Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Líčení na halloween s přírodní dekorativkou

Líčení na halloween s přírodní dekorativkou Chystáte se na halloween? To se neobejde bez extravagantního líčení, které nejen vyděsí, ale také zaujme. Máme tři jednoduché návody, navíc všechny jsou vytvořené přírodní dekorativní kosmetikou!
Bára Hrdličková
4,3 5
7

Líčení na halloween s přírodní dekorativkou zdroj: biooo.cz

Celý rok bojujeme za dokonalý vzhled – chceme tvář bez lesku, ale svěží. Chceme řasy objemné a oddělené. Chceme zářivé oči bez tmavých kruhů pod nimi. Vdechujeme život zdravíčky a rtěnkami. Nastal ale čas halloweenu, kdy nejde o "zdravý vzhled pěstěné pokožky", ale o co možná nejmrtvolnější dojem "právě jsem se vrátila mezi živé a chystám se vystrašit sousedy". Svátek Halloweenu má přeci něco do sebe, a tak se pojďme bavit a oslavovat make-upem!

Pokud se chystáte na halloweenskou party a nebo chcete pouze děsit sousedy, můžete se inspirovat našimi nápady s podrobným postupem i seznamem produktů, které budete potřebovat. Vybere si každý a fantazii se meze nekladou. Tak se odvažte, a pořádně se zmalujte. :-)

Přejít na sekci článku:

Mořská panna

Mořská panna zdroj: biooo.cz

Jako první líčení na halloweena se pustíme do mořské pany, která je ze všech tří návodů sice nejnáročnější, ale za to nejzajímavější a nejméně tradiční. Rozhodně se na halloweenské párty budete mezi všemi těmi duchy a zombíky vyjímat. ;-)

Jediná věc, kterou potřebujeme navíc kromě samotných produktů, je síťovaná punčocha. Ta vám pomůže vytvořit efekt rybářské sítě.

1. Začneme sjednocením celého obličeje make-upem, pro tuto příležitost je lepší tekutý – oční stíny na něm více přilnou. Já jsem použila tekutý make-up puroBIO 01. Čím světlejší odstín, tím lepší - obličej v kontrastu s tyrkysovými a fialovými barvami bude působit mořsky a chladně. Punčochu natáhneme přes obličej, všude musí být rovná a nesmí se vytahovat ani posouvat. Abyste měli jistotu, že se vám během líčení nepohne, můžete si ji zafixovat pinetkami do vlasů.

2. Všechny oční stíny (já jsem použila minerální oční stíny Deep Purple, Pixie Sparkle a Green Opal od Lily Lolo, Sky Blues od Farana a Champagne 01 od puroBIO ) nanášíme lehkým vtlačováním přes nataženou punčochu. Před nanášením vždy sklepeme přebytečnou barvu - dáváme pozor, aby byla punčocha napnutá a stín jsme nanášeli přes všechny spoje na punčoše. Barvy mícháme a kombinujeme dle libosti (obecně platí, že světlým typům se hodí spíše zelené a fialové tóny, tmavším naopak modré všech odstínů). Vykreslíme tak celý obličej, nebo jen jeho části, a to i přes linii vlasů.

Mořská panna

3. Po dokončení punčochu nejdříve od obličeje velmi opatrě odtáhneme, poté ještě opatrněji přetáhneme přes hlavu, abychom si make-up nerozmazali.

4. Naneseme řasenku a na horní víčko a vnitřní koutek oka naneseme rozjasňující stín Champagne 01. Z fialového očního stínu Deep Purple vytvoříme oční linku na horním i dolním víčku a rozetřeme do ztracena.

Mořská panna

5. Pokud toužíme po zvýrazněných rtech, hydratujeme je balzámem a vlhkým štětečkem rty vykreslíme požadovaným očním stínem – barva drží jako ulitá.

6. Nevinný look mořské panny můžete okořenit "natrhlým" rtem nebo jiným "zraněním". Nejprve tužkou na rty č. 41 Purple od puroBIO načrtneme, kde bychom zranění chtěli mít a rozmažeme do ztracena. Poté dokončíme krvavý efekt leskem na rty Red od Annemarie Börlind.

Mořská panna

A když kliknete na 2. kapitolu, uvidíte kostlivce. Tak se nelekněte! :-)

Související produkt
Minerální oční stíny 01 Champagne 2,5 g
puroBIO cosmetics / 207 Kč
Minerální oční stíny ve zlatavém perleťovém odstínu Champagne hravě využijete pro každodenní i výraznější večerní líčení.
Detail produktu