Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Líčení na halloween s přírodní dekorativkou

Líčení na halloween s přírodní dekorativkou Chystáte se na halloween? To se neobejde bez extravagantního líčení, které nejen vyděsí, ale také zaujme. Máme tři jednoduché návody, navíc všechny jsou vytvořené přírodní dekorativní kosmetikou!
Bára Hrdličková
4,3 5
7

Přejít na sekci článku:

Kostlivec

Kostlivec zdroj: biooo.cz

Maska kostlivce je nejjednodušší a taky nejzábavnější make-up z našeho výběru. Bát se ho tedy nemusí nikdo. Tedy, skoro nikdo! ;-)

1. Celý obličej včetně rtů sjednotíme světlým make-upem - tekutý make-up puroBIO 01 vám udělá perfektní práci a zakryje všechny nedokonalosti. Černou kajalovou tužkou 01 Black, taktéž od puroBIO, načrtneme zuby s kostmi a očními důlky.

2. Udržujeme dobrou náladu a nic nebereme moc vážně. :-)

Kostlivec

3. Ohraničené plochy vybarvíme černým stínem č. 731 od Uoga Uoga.

4. Na zbylé plochy naneseme bílý stín č. 701 od stejné značky.

Kostlivec

5. Hranice barev nenásilně spojíme a rozmažeme do ztracena.

6. Pokud je potřeba, sytost jednotlivých míst upravíme tužkami na oči 01 Black a 02 Ivory od puroBIO.

Kostlivec

Jestli jste se ještě nerozhodli, za jakou masku půjdete na halloweena, do třetice všeho dobrého (a strašidelného) - podívejte se na 3. kapitolu, kde na vás čeká jeden zombík.

Související produkt
Tužka na oči 01 Black 1,3 g
puroBIO cosmetics / 181 Kč
S tužkou v nesmrtelném matném černém odstínu hravě vytvoříte tenké i výraznější oční linky. Složení je plné přírodních olejů a vosků, a díky tomu pokožku víčka ochrání před vysušením.
Detail produktu