Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Líčení s přírodou

Líčení s přírodou Přírodní dekorativní kosmetika pro krásnou pleť.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Líčení s přírodou zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Přírodní dekorativní kosmetika je prý tak čistá, že v ní klidně můžete spát. No zas tak ideálně bych to neviděla, ale něco málo na tom bude. Přírodní dekorativka pečuje, pokožku vyživuje a chrání během dne. Okamžitě lehce zdokonaluje vzhled pleti, zatímco nenápadně dlouhodobě zlepšuje celkový stav pokožky den po dni. A to vše díky obsažených přírodním látkám a absenci chemikálií.

Přejít na sekci článku:

Přírodní dekorativní kosmetika je jiná

Přírodní dekorativní kosmetika je jiná zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Připravte se na jiné konzistence! Hlavně u krémových produktů, jako je make-up, rtěnky nebo krémové tvářenky, se připravte na to, že bez obsahu silikonů je konzistence jiná. Make-up se tak může hůře nanášet a rychleji na pokožce zasychá. Nebo naopak má přírodní make-up konzistenci jako pleťový krém. Rtěnky jsou většinou zase plné olejů, které krásně kloužou a zároveň pečují o rty.

Nechte se ohromit jemností pudrů! Především minerální kosmetika vás zase dostane svou jemnou strukturou. Minerální pudry dokonale přilnou k pleti, a nalíčení tak dlouho vydrží v perfektním stavu. Navíc je pudrová minerální konzistence tak lehká, že ji možná na pokožce ani nezaznamenáte.

Všimnete si lepší pleti? Bez obsahu silikonů a s podílem rostlinných olejů bude o vaši pleť postaráno po celý den. Díky čistě přírodnímu složení se tak můžete dočkat hezčí pleti bez černých teček a pupínků, stejně tak bez suchých a podrážděných míst. Cílem přírodní dekorativní kosmetiky totiž není nedostatky pleti maskovat, ale spíše vyváženou péčí postupně zdokonalovat vzhled pleti. Dekorativka pak už jen nabídne mírné zdokonalení tónu pokožky a paletu barev ke zkrášlení.