Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Líčení s přírodou

Líčení s přírodou Přírodní dekorativní kosmetika pro krásnou pleť.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Co v přírodní dekorativní kosmetice najdeme?

Co v přírodní dekorativní kosmetice najdeme? zdroj: shutterstock.com

Rostlinné oleje a másla! V přírodní dekorativní kosmetice často najdeme rostlinné oleje, přírodní másla, květinové výtažky a další přírodní látky. Jejich funkcí například v make-upu je většinou nahradit hladký pocit silikonů. Ovšem na rozdíl od silikonů přináší oleje pokožce i péči. Přírodní krémový make-up nebo tónovací krém tak nahradí váš běžný pleťový krém, pokožku takový make-up ochrání a navíc ji během náročného dne vyživí.

Ochranný faktor proti slunci! Minerální pigmenty, používané na výrobu přírodní dekorativní kosmetiky, poskytují přirozenou ochranu proti slunci. Pigmenty se používají v sypkém minerálním make-upu, ale i v krémových konzistencích. Díky jednomu namazání vám přírodní make-up tak poskytne nejen zdokonalení tónu pleti, ale také dostatečnou ochranu proti slunci pro běžný pracovní den ve městě.

Antioxidanty, květinové extrakty a vitaminy! Rostlinné oleje jsou často bohaté právě na vitaminy a antioxidanty, posilují tak pokožku proti nepříznivým vnějším okolnostem a pomáhají předcházet projevům stárnutí pleti. Antioxidanty působí proti volných radikálům, zabraňují oxidaci pokožky a jejímu stárnutí, zatímco různé vitaminy posilují pokožku, regenerují ji a rozjasňují.

Související produkt
Minerální make-up Porcelain 10 g
Lily Lolo Mineral Cosmetics / 699 Kč
Velmi světlý odstín minerálního make-upu vhodný pro alabastrovou pleť s neutrálním podtónem. Dokonale sjednocuje vzhled pleti a dodává jí zdravý rozjasněný efekt díky směsi minerálních pigmentů.
Detail produktu