Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Namalujte se s přírodou

Namalujte se s přírodou O přírodní dekorativní kosmetice.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Trend Sensitive 2014 a nové trendy

Lavera trend Sensitive 2014 zdroj: shutterstock.com

Řada dekorativní kosmetiky lavera Trend Sensitive 2014 vás překvapí novým kabátkem, modernějším pojetím a multifunkčností. Tato řada je plná jemné přírody značky lavera, inovativních textur a nejnovějších trendů. Stačí se nadechnout a ponořit se do záplavy možností.

Nový make-up budete potřebovat! Nejnovějším světovým trendem je spojení pečujícího složení a dostatečného krytí v jednom produktu. Make-up, BB krém, CC krém nebo tónovací krém dodá pleti hydrataci, péči pro celý den a navíc sjednotí barvu a rozzáří. I lavera odlehčila konzistenci a v nové řadě v roce 2014 nabídla pěnový i tekutý pečující make-up. A k tomu přirozeně matnou pleť díky minerálnímu pudru.

Nové barvy pro vaše oči! Nové oční stíny nabídnou intenzivní barvu, dlouhou výdrž i lehké rozjasnění. Slisované minerální pigmenty v paletkách můžete vyzkoušet v kombinacích sametových barev. Nebo si troufněte na metalické odlesky. Stíny můžete nanášet na mokro nebo na sucho, záleží na tom, jaký efekt budete chtít.

Nové barvy k zulíbání! Kromě inovované řady rtěnek přestavila lavera v roce 2014 i multifunční líčidlo na rty a tváře. Je schované v malém kalíšku, který lehce ukryjete v každé kabelce. Nahradí vám balzám na rty, rtěnku i tvářenku. To vše s přírodním složením, s rostlinnými oleji, voskem, přírodními výtažky a minerálními pigmenty. Protože není času nazbyt a moderní žena multifunkčnost v běžném životě potřebuje.