Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Namalujte se s přírodou

Namalujte se s přírodou O přírodní dekorativní kosmetice.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Vyzkoušejte podzimní přirozené líčení s laverou ve třech krocích

Líčení ve třech krocích zdroj: shutterstock.com

Nejdříve sjednoťte pleť. Prsty aplikujte tekutý make-up na pleť, výraznější nedokonalosti zakryjte přírodním korektorem. Vše zafixujte transparentním minerálním pudrem. Make-up přilne k pleti a poskytne jí nejen krytí, ale také ochranu před chladem a podzimními plískanicemi. Díky minerálnímu pudru líčení zase déle vydrží, zatímco obsah slídy opticky rozjasní pleť.

Vybarvěte se. A vyberte si z některých přirozených odstínů minerální tvářenky a vymodelujte tváře. Zvolte nějaký neutrálnější odstín, nejlépe s nádechem fialové, vínové nebo tělové. Tvářenku navíc můžete použít i pro vystínování očí a jejich zvýraznění. Přidejte řasenku. Jinak zachovejte minimalistický oční make-up.

Vsaďte na výrazné rty. Kdy jindy nosit tmavou výraznou rtěnku než na podzim. Rtěnky od lavery jsou pigmentované, obsahují bambucké i kakaové máslo, ricinový, arganový a mnoho dalších rostlinných olejů a také bylinné výtažky. Dodají vašim rtům barvu, zvýrazní je a navíc o ně pečují celý den.