Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Podzimní novinky od PuroBio

Podzimní novinky od PuroBio Novinky od italské značky PuroBIO představujeme formou swatche.
Anna Nádvorníková
5,0 5
7

Testujeme novinky od PuroBIO zdroj: biooo.cz

Na dekorativní kosmetiku je vhodný čas vždycky. Nyní se blíží doba vánočních večírků, setkávání s blízkými a samozřejmě oslava Nového roku. Naše pleť už ztrácí zdravou stopu slunečních paprsků a bledne do barvy sněhu. Proč jí tedy nedopřát trochu výraznějších barviček! V zimě make-up vydrží déle než v parných letních měsících. Podívejte se na novinky skvělé přírodní značky PuroBIO s námi!

Italská značka PuroBIO nabízí přírodní dekorativní kosmetiku v široké škále odstínů. V sortimentu této značky najdete výrazné barevné oční stíny a krásně syté rtěnky, ale také make-upy a korektory několika barev. Kosmetika je vyrobena z kvalitních surovin a obsahuje pouze minerální pigmenty a organické ingredience. Čistě přírodní složení plné pečujících rostlinných olejů a másel je vhodné i pro vegany.

Vytvořte dokonalý základ

Vytvořit správný základ je pravidlo číslo jedna. K tomu dopomůže vhodně zvolený make-up a pro ty, kteří mají více času si s vizáží trochu pohrát, doporučujeme zkusit i korektor. PuroBIO nabízí korektory ve třech nových odstínech a k tomu čtyři odstíny make-upů. Rozjasňující korektory jsou krémové a díky tomu, že jsou hydratační a nevysušují pokožku, je můžete beze strachu použít i na tenkou kůžičku pod oči.

Tekuté make-upy nás potěšily zvláště svou konzistencí, je lehoučká a přitom má vysokou kryvost. Pro denní líčení stačí opravdu tenká vrstva, která se snadno aplikuje díky kapátku, nanesete přesně tolik, kolik potřebujete.

K novinkám patří i sypký transparentní pudr, kterým make-up dokonale zafixujete, a přitom necháte pokožku volně dýchat.

Božský pohled

Velmi slavnostně působí všechny tři zářivé a syté odstíny očních stínů v barvách zlaté champagne (č. 24 Gold), starorůžové (č. 25 Shimmer Pink) a stříbrné (23 Silver). Již po prvním nanesení bez nutnosti vrstvení vytvoří nepřehlédnutelnou stopu. Výrazná pigmentace okamžitě vtiskne líčení sváteční vzhled a dodá celkovému vzhledu dojem čisté elegance.

Červená se neztratí

Všechny tři nové barvy rtěnek jdou do červena, ale liší se stupněm teplého a studeného podtónu. Klasická sytá červená v odstínu 14 je vhodná pro teplejší podtóny kůže a bude tak sedět těm, kteří si vybírají make-up spíše do žluta než do růžova. Odstín č. 15 se hodí pro studené typy s velmi světlou kůží s podtóny růžové. A přechodový odstín č. 13 v sobě míchá obě polarity a bude dozajista sedět naprosto všem.

Tužka na rty v červené barvě připomíná univerzální odstín č. 13 a hodí se dobře ke všem třem odstínům nových rtěnek. Tužka na oči v měděném odstínu v sobě obsahuje teplé i studené tóny. Tenhle odstín bude určitě slušet určitě každému!

Kosmetické taštičky

Velice nás potěšily nové kosmetické taštičky, do kterých se vám vejde celá výbavička. Rozhodně make-up, korektor, rtěnka, stíny i řasenka, to je vyzkoušeno!