Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Podzimní trendy po vaše nehty

Podzimní trendy po vaše nehty zdroj: biooo.cz

I pokud se denně nelíčíte nebo nejste fanouškem dekorativní kosmetiky, vězte, že upravené ruce jsou vizitkou každé ženy. Vytvarované a pečlivě nalakované nehty podtrhnou krásu vašich rukou a díky skvělým podzimním trendům probudí také vaši kreativitu.

Pokud se snažíte orientovat v podzimních trendech v líčení, nezapomínejet také na vaše nehty. Oblast nehtového designu je poměrně široká a možností, jak nehty ozdobit nespočet, přesto můžete některé varianty vyzkoušet i bez toho, aniž byste oplývala přílišnou zručností. Trendy barvy a struktury laků na nehty velí přesedlat od zářivých neonek k tlumenějším barvám a více si pohrát také s povrchovou úpravou nehtů.

Rudá, rudá, rudá. Věčná to barva. Možná právě s klesajícími teplotami se k ní budete s vděkem vracet a znovu objevíte její krásu. Není divu. Čistá rudá je synonymem elegance a jako jedna z mála barev se vrací snad každou sezonu. Není asi ženštějšího a nadčasovějšího odstínu. Práce s takto výrazným odstínem sice vyžaduje mimořádnou opatrnost a pečlivost, avšak výsledek rozhodně stojí za to.

Na podzim obecně platí, že čím tmavší, tím lepší. Do popředí se dostávají syté tmavé odstíny tlumených barev. Chybu rozhodně neuděláte v případě, že se necháte inspirovat přírodou. Odstíny hořcicově žluté, oranžové či červené v mnoha variantách jsou velmi hravé, ale dávejte pozor při výběru, protože nesluší každému. Naopak sofistikované a elegantní odstíny, jako je vínová, tmavě fialová či námořnická modř jsou vskutku univerzální. Pokud by na vás tyto odstíny byly příliš tmavé na běžné denní nošení, můžete je vyzkoušet jen na večerní příležitosti, kterých je s nastupující společenskou sezónu dostatek.

Podzimní trendy po vaše nehty

Jedním z výrazných trendů je také barva všech barev – černá. Nemusíte se obávat, že budete vypadat jako v emo fázi puberty, v dnešní době se černé nehty velice často objevují na přehlídkových molech a celý svět je jimi docela posedlý. Naprostým opakem pak jsou nehty v tzv. nahých - tělových barvách. Jsou skvělou volbou pro ty méně odvážné, které ale zároveň chtějí vypadat upraveně.

Pohrát si můžete také s texturami. Laky na nehty nejsou jen lesklé, proto je načase vyzkoušet protiklad – matné nehty. Mezi přírodními laky na nehty najdete mnoho odstínů s matným finišem, ale pokud chcete ozvláštnit některý ze svých stávajících barevných laků, tak vyzkoušejte matný svrchní lak, který je promění. Matné laky na nehtu mají jednoznačně výhodu v tom, že i výrazné a intenzivní odstíny v matu působí elegantněji a méně křiklavě.

Nebyl by to ale správný podzim bez metalických odlesků. Hitem jsou jednoznačně až kovově vyhlížející laky v barvě stříbra, zlata, bronzu či tmavší oceli. Takové nehty jsou již samy o sobě velmi výrazné a výborně doplní celé večerní líčení. Dbejte ovšem na pečlivé lakování a úpravu nehtů ještě před použitím laku na nehty, protože metalický lesk na vaše ruce opravdu přitáhne pozornost.

Podzimní trendy po vaše nehty

Podzim je už tradičně návratem klasické elegance, která rozhodně nikdy nezestárne a dokáže udělat z vašich rukou skutečnou ozdobu vaší krásy.