Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Omorfia multilíčidla

zdroj:

Česká značka 100% přírodní kosmetiky, která na první místo vždy dává ženy, radost ze života, lásku a kreativitu. Podporuje ženy v péči o sebe a v důvěru k sobě samým. Věří, že si ženy zaslouží (nejen z přírody) pouze to nejlepší a to jim také dopřává. Taková je značka Omorfia a jejich produkty, které jsme velice rády testovaly.

Proč zrovna Omorfia?

Kromě jedinečných produktů v péči o pleť jako je jasmínové tonikum Jasmine dew, výživný omlazující olej Skin superfood, nebo liftingový a hydratační krém Phoenix, nabízí Omorfia také luxusní multilíčidla v několika barevných odstínech. Právě ty jsme se rozhodli vyzkoušet a předat vám, naše dojmy.

Multilíčidla obsahují dobroty jako ricinový olej, bambucké nebo mangové máslo, jojobový olej a jahodový extrakt.

Krása a péče v jednom

Multilíčidla jsou k dostání v pěti různých překrásných barvách, pečlivě vybraných tak, aby slušely všem odstínům pleti. Velké plus patří za silnou pigmentaci produktu, stačí tak nanést jen malé množství. Sytá pigmentace v kombinaci s velmi kvalitním složením zaručuje, že barva se ze rtů, očí nebo tváří během dne jen tak neztratí.

Líčidla mají krásná, typicky ženská jména jako Evita, Manon, Adina, Julie a Venus. V tomto pořadí jsme je také nanesli na předloktí.

 

Být multifunkční je IN!

Líčidla, která můžeme použít na rty, tváře nebo oči zažívají teď velký boom. Jsou velmi oblíbená, protože s takovým produktem již většinu vaší make-up taštičky nebudete potřebovat. My jsme je zkoušeli na všechny tři způsoby. Nejvíce jsme byli spokojeni s použitím na tvářích, tam produkt vydržel netknutý celý den. 

Rty & Oči

Na rtech byla výdrž samozřejmě o něco nižší, jíme s nimi, pijeme, líbáme se. Oční víčka se zase potí, často s nimi mrkáme a tak je potřeba víčko před použitím zapudrovat, nebo nanést podkladovou bázi. Výdrž ale i tak byla výborná, barva nikdy nezmizela úplně a zabarvení bylo snadné rozpoznat i po celém dni v plném provozu. 

Jaké je tedy naše hodnocení? Za nás jednoznačně skvělé! Byli jsme spokojeni s barvami, výdrží, složením a plně souzníme se značkou jako takovou. Omorfia nás prostě dostala. Za nás určitě jedno z nejen jarních must-have.