Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Takové malé tipy a triky pro každodenní líčení s minerály

Takové malé tipy a triky pro každodenní líčení s minerály Tipy a triky pro líčení s minerály.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Takové malé tipy a triky pro každodenní líčení s minerály zdroj: shutterstock.com

Minerální kosmetika není věda, ale občas se nějaký ten tip nebo trik pro rychlejší a lepší nalíčení hodí. Víte, jak nejlépe na minerální kosmetiku ve všední den? Jak rychle zvládnete make-up a jak rychle si nalíčíte oči minerálními pigmenty? No s našimi malými tipy to zvládnete rychle a efektivně.

Přejít na sekci článku:

Potřebujete vodu ve spreji

Potřebujete vodu ve spreji zdroj: shutterstock.com

Minerální make-up je nutné nanášet na suchou a čistou pleť. Zároveň by ale pokožka měla být hydratovaná a připravená na dlouhý den. Proto je důležité se ráno namazat. Poté musíte nechat krém pořádně vstřebat a pak teprve můžete nanášet minerály. Což ve všední den ráno vám možná tolik času nezbývá. Vstřebání krému ale můžete urychlit vodou ve spreji. Vyberte si květinovou nebo květovou, fungovat bude i váš běžný toner nebo obyčejná voda. Stačí jenom obličej jemně poprášit. Voda pomůže zbytkům krémů se rychleji vstřebat a pleť bude lépe připravena na aplikaci pudrového make-upu.

Vodu ve spreji ale využijete ještě jinak. Poslouží skvěle pro finální úpravu nalíčení. Minerální make-up může totiž občas vypadat na pleti těžce a pudrově, hlavně pokud to neodhadnete a nanesete velké množství minerálů v jedné vrstvě. Lehká sprška vodou pomůže minerálům lépe přilnout k pokožce a také zabrání na pleti příliš pudrovému efektu. Stejně tak poslouží i během dne jako osvěžení líčení.

Související produkt
Bio Levandulová voda 50 ml
Saloos / 133 Kč
Květinová pleťová voda Levandule je přírodním tonikem. Vzniká destilací z čerstvých listů levandule. Tato přírodní pleťová voda je vhodná pro všechny typy pleti, zejména pro citlivou, dětskou a zralou.
Detail produktu