Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Takové malé tipy a triky pro každodenní líčení s minerály

Takové malé tipy a triky pro každodenní líčení s minerály Tipy a triky pro líčení s minerály.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Minerální make-up – všech multitaskingů král

Minerální make-up – všech multitaskingů král zdroj: shutterstock.com

Minerální make-up je skvělý. Kryje nedokonalosti, má lehkou konzistenci, kterou na pleti ani neucítíte. Je vhodný pro citlivou i aknózní pleť, nedráždí ani neucpává póry. Vydrží krásný celý den, nezatěžuje pleť, je i otěru odolný a vydrží i trochu toho tepla nebo deště. Minerální make-up je prostě takový malý zázrak na každodenní líčení.

Minerální make-up využijete každé ráno jako make-up. Je hned nanesený, stačí jenom pořádný štětec, a kryje nedokonalosti. To ale není vše, můžete s ním nahradit i fixační pudr. Máte krémový nebo tekutý make-up, který moc nekryje a vám se zrovna dneska trošku toho krytí hodí? Přepudrujte make-up lehkou vrstvou minerálů. Velkou výhodou je, že nejen zvýšíte krycí schopnost svého oblíbeného make-upu, ale také prodloužíte trvanlivost nalíčení, které v podstatě přebírá všechny skvělé vlastnosti minerálů na pleti.

Ráno spěcháte a vaše pleť není ani omylem dokonalá? Svůj minerální make-up vrstvěte a nahraďte s ním i korektor. Skvělé je, že minerály můžete velmi dobře vrstvit. První vrstvu nanesete na pleť v tenké vrstvě pro jemné krytí. Druhou vrstvu můžete přidat jen tam, kde je to třeba. A tu třetí naneste jen malým štětečkem na místa, která krytí opravdu potřebují. Vše k sobě dokonale přilne a vydrží celý den bezchybné.

Související produkt
Minerální make-up Barely Buff 10 g
Lily Lolo Mineral Cosmetics / 699 Kč
Jemný vysoce kvalitní minerální make-up ve světlém odstínu s neutrálním podtónem podtrhne půvab světlé pleti a dodá sjednocený, rozjasněný a pěstěný vzhled bez nadměrného zatížení či ucpávání pórů.
Detail produktu