Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Trošku té letní krásy

Trošku té letní krásy Bezstarostné léto si užijete s make-upem i bez.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Trošku té letní krásy zdroj: shutterstock.com

Léto je bezstarostným obdobím. Už jenom samotné slunce prý zlepšuje náladu o 100 %. K tomu je to navíc i období dovolených, cestování, dlouhých letních večerů a ještě delších letních párty. A tak si tohle léto pořádně užijte. Ať už s make-upem nebo bez. A kdyby náhodou přece jenom s, tak své letní líčení si vyberte jednoduše ve čtyřech krocích.

Přejít na sekci článku:

Svlečte se!

Svlečte se! zdroj: shutterstock.com

Když je horko, tak se svlečeme. Jasné jako facka. Místo dlouhých kalhot si vezmeme kraťasy, místo svetrů vytáhneme tílka. A je nám dobře. Tak proč ten samý komfort neposkytnout i své pleti? Svlečte ji od hutných krémů, plně krycích make-upů a od přehnaného líčení. Místo toho nechte sluníčko vyčarovat zdravou letní barvu, kterou pak už jen podpoříte.

Skvělým pomocníkem je v tomto ohledu tónovací krém od Mádary. Prodává se ve dvou odstínech a na léto je prostě ten v barvě Sunflower úplnou nutností. Už jen ten název! Krém krásně voní, snadno se nanáší, pleti dodá zdravou letní barvu a lehce zakryje i nedokonalosti. Sjednotí tak barvu pleti, rozzáří ji a vy můžete zazářit. Ráno i večer. Stačí jenom doplnit tvářenku nebo bronzer a je hotovo. A přírodní složení krému navíc pečuje o pleť, a nahradí tak i denní krém.

BIOOOnutnost: Hydratační krém můžete vynechat, ale určitě nezapomeňte tónovací krém kombinovat s opalovacím krémem. Prostě pořádné SPF je v létě nutností.

BIOOOtip: Pokud potřebujete zakrýt větší nedokonalosti, kombinujte tónovací krém s minerálním korektorem od Lily Lolo. Ten je lehký, má vysoké krytí a vydrží na pleti celý den i v tom největším horku.