Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Trošku té letní krásy

5,0 5
1

Trošku té letní krásy zdroj: shutterstock.com

Léto je bezstarostným obdobím. Už jenom samotné slunce prý zlepšuje náladu o 100 %. K tomu je to navíc i období dovolených, cestování, dlouhých letních večerů a ještě delších letních párty. A tak si tohle léto pořádně užijte. Ať už s make-upem nebo bez. A kdyby náhodou přece jenom s, tak své letní líčení si vyberte jednoduše ve čtyřech krocích.

Přejít na sekci článku:

Svlečte se!

Svlečte se! zdroj: shutterstock.com

Když je horko, tak se svlečeme. Jasné jako facka. Místo dlouhých kalhot si vezmeme kraťasy, místo svetrů vytáhneme tílka. A je nám dobře. Tak proč ten samý komfort neposkytnout i své pleti? Svlečte ji od hutných krémů, plně krycích make-upů a od přehnaného líčení. Místo toho nechte sluníčko vyčarovat zdravou letní barvu, kterou pak už jen podpoříte.

Skvělým pomocníkem je v tomto ohledu tónovací krém od Mádary. Prodává se ve dvou odstínech a na léto je prostě ten v barvě Sunflower úplnou nutností. Už jen ten název! Krém krásně voní, snadno se nanáší, pleti dodá zdravou letní barvu a lehce zakryje i nedokonalosti. Sjednotí tak barvu pleti, rozzáří ji a vy můžete zazářit. Ráno i večer. Stačí jenom doplnit tvářenku nebo bronzer a je hotovo. A přírodní složení krému navíc pečuje o pleť, a nahradí tak i denní krém.

BIOOOnutnost: Hydratační krém můžete vynechat, ale určitě nezapomeňte tónovací krém kombinovat s opalovacím krémem. Prostě pořádné SPF je v létě nutností.

BIOOOtip: Pokud potřebujete zakrýt větší nedokonalosti, kombinujte tónovací krém s minerálním korektorem od Lily Lolo. Ten je lehký, má vysoké krytí a vydrží na pleti celý den i v tom největším horku.