Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Trošku té letní krásy

Trošku té letní krásy Bezstarostné léto si užijete s make-upem i bez.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Zvesela!

Zvesela! zdroj: shutterstock.com

Minimální líčení je v horku skvělé. Ale co když zatoužíte trošku po barvě i přes den? Pořiďte si barevnou rtěnku v některém šťavnatém letním odstínu. Růžové, červené a všechny další barvy letního ovoce. S opálenou pletí vypadá zase skvěle korálová, mix růžové a oranžové sluší všem odstínům pleti, stačí jenom najít tu správnou rtěnku. Barevné rty navíc v létě vypadají tak šik.

Barvy rtěnky volte světlé a křiklavé, zapomeňte třeba na vínové nebo ty s hnědým podtónem. Zapomeňte i na nenápadné tělové odstíny a odvažte se! Zkuste fuchsiovou nebo malinovou. Skvěle vypadají i všechny odstíny oranžové, červenooranžové a světlejší červené, třeba jahodové nebo melounové.

BIOOOtip: Chcete opravdu přesné nalíčení? Jděte na to se štětečkem na rty. Přes den bude stačit rtěnku nanést přímo z tuby, ale pro večerní líčení si můžete se rty vyhrát. Díky štětečku Barbara Hofmann vykreslíte precizně okraj rtů a rtěnku nanesete naprosto dokonale.

Související produkt
Bamboo štětec na rty 1 ks, 15,5 cm
Barbara Hofmann / 146 Kč
Syntetický štětec na rty s luxusní rukojetí z bambusového dřeva je výborným pomocníkem pro nanesení výrazných rtěnek i pro konturování rtů.
Detail produktu