Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Trošku té letní krásy

Trošku té letní krásy Bezstarostné léto si užijete s make-upem i bez.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Linka nebo oční stíny?

Linka nebo oční stíny? zdroj: shutterstock.com

Na líčení očí mnoho z nás v létě rezignuje. Oční stíny totiž v horku hůře drží a navíc... pod slunečními brýlemi se leccos schová, líčení očí je tak skoro zbytečností. Oční stíny si ale i tak v kosmetické taštičce nechejte, třeba na večer. Taková žhavá letní party si docela určitě pěkně nalíčené oči zaslouží.

Jak na to? Výrazné kouřové líčení si nechte na vánoční párty. Tlustou černou linku zase na lednové plesy. Místo toho sáhněte po barvě! I když na barvy moc nevěříte, tak věřte, že taková modrá linka vůbec není špatná. Zapomeňte na modré devadesátkové předsudky a sáhněte po tak modré, jako je ta noční obloha plná hvězdiček. Přesně takové jsou oční linky od Faran v odstínu Ultra Sky.

BIOOOtip: Že si nejste jisté, kam s barvou? To nevadí? Sypké minerální stíny využijete na všechno. Barevná linka nebo barevné oční stíny. Můžete je přisypat i na řasy pro hluboký noční pohled.

Související produkt
Bamboo štětec na oční stíny 1 ks, 16 cm
Barbara Hofmann / 167 Kč
Jemný syntetický štětec na oční stíny s luxusní rukojetí z bambusového dřeva precizně nanáší kompaktní i sypké oční stíny.
Detail produktu