Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Zaměřeno na ZAO minerální stíny a oční linky

Zaměřeno na ZAO minerální stíny a oční linky Minerální oční stíny i oční linky ZAO nabízejí netradiční odstíny vhodné pro každodenní líčení.
Kristýna Lexová
4,5 5
2

Zaměřeno na ZAO minerální stíny a oční linky zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

V novém roce je čas vyzkoušet něco nového. Pokud se chcete tento rok věnovat líčení očí s přírodní kosmetikou, tak vám dnes představíme ZAO minerální sypké oční stíny a tekuté oční linky, které vás překvapí svými půvabnými odstíny.

Minerální oční stíny mají velmi jemnou sypkou konzistenci a oslní vás svým zářivým třpytem. Čtyři atraktivní odstíny můžete použít pro přirozené třpytivé líčení, ale budou vypadat krásně také jako součást klasického kouřového vzhledu.

Zaměřeno na ZAO minerální stíny a oční linky

Odstín 531 Red Gold je neutrální a vhodný i na celé oční víčko, kdy okamžitě rozzáří váš pohled. Obsahuje tóny béžové a champagne barvy, které lichotí všem. Odstín 534 Iridescent Aubergine pokryje vaše oční víčka záplavou elegantní lila barvy, která se perfektně hodí na večerní příležitosti. Barvy můžete libovolně vrstvit a dosáhnout buď jen lehkého natónování víček nebo výrazného a plného odstínu. 533 Golden Green je klasický khaki odstín s jemnými zlatavými třpytkami a hodí se i na každodenní nošení, je příjemným osvěžením mezi neutrálními hnědými odstíny. 532 Golden Bronze v bronzové barvě jsou perfektní volbou nejen na léto, kdy podpoří vzhled opálené pokožky. Tyto oční stíny můžete využít také jako bronzer, jsou opravdu multifunkční.

Oční linky nemusí být jen nudně černé, u značky ZAO si můžete vybrat hned ze šesti odstínů a ozvláštnit tak vaše líčení novými barvami. Úzký aplikátor ve formě štětečku je velice přesný a vytvoříte s ním dokonalou oční linku.

Zaměřeno na ZAO minerální stíny a oční linky

060 Black je klasická černá, která prohloubí váš pohled a snadno s ní vytvoříte jak tenkou nenápadnou linku, tak oči ve stylu šedesátých let. 061 Dark Brown je přirozenější variantou a díky svému neutrálnímu tmavě hnědému odstínu sluší všem. 062 Silver je zářivý stříbřitý odstín, který najde využití nejen v plesové sezóně. Vypadá krásně zejména v zimní období. 063 Plum ocení především majitelky zelených a hnědých očí, protože švěstkový odstín krásně vytáhne jejich přirozenou barvu duhovky. 064 Graphite je skvělou variantou klasické černé oční linky zejména pro ženy se světlými vlasy. Tmavě šedá nepůsobí tak tvrdě jako černá a vypadá přirozeněji, navíc obsahuje i jemný khaki podtón. 065 Sapphire Blue je odvážnější ultramarínový odstín, který je ideální pro ty, které chtějí vyzkoušet něco nového a nebojí se výraznějšího líčení.

Oční linky ZAO a jemné minerální oční stíny probudí vaši kreativitu a vytvoříte s nimi velice snadno perfektní a zajímavé líčení, které vydrží po celý den. Ta správná chvíle, kdy je vyzkoušet, je právě teď.

P.S.: Chcete si vyzkoušet dekorativní kosmetiku ZAO na vlastní kůži? Doražte ve čtvrtek 21.1. 2016 do naší kamenné prodejny v OD Kotva a nechte se nalíčit ZAO vizážistkou!