Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Zeptejte se, na co chcete: minerální oční stíny

Zeptejte se, na co chcete: minerální oční stíny Vyzkoušejte minerální oční stíny Uoga Uoga.
Hana Bartušková
5,0 5
8

Zeptejte se, na co chcete: minerální oční stíny zdroj: uogauoga.lt

Možná jste si všimli, že už pár týdnů máme v sortimentu novinku. Z pobaltského severu k nám přibyla značka Uoga Uoga, která nabízí minerální dekorativní kosmetiku pro každého. Od make-upu přes korektory až na sypké oční stíny v mnoha odstínech. A právě minerální oční stíny Uoga Uoga můžete tento týden koupit s příjemnou slevou. Možná o minerálech už víte hodně a žádnou radu nepotřebujete. Ale možná jste se s minerální kosmetikou a s minerálními očními stíny zatím nepotkali, ale stejně chcete naši novou značku vyzkoušet. Tak přesně pro vás je dnešní malý průvodce. Aneb vše, na co jste se chtěli zeptat v souvislosti s minerálními očními stíny, ale zatím jste neměli příležitost.

Pro koho jsou minerální stíny vhodné? Pro každého. Díky přírodnímu složení jsou vhodné i pro citlivé oči, pro suchou i mastnou pleť, pro problematickou pleť i pro tu úplně normální. Oční stíny Uoga Uoga jsou také obohacené o jantarové výtažky, které jsou tak jemné a navíc mají antibakteriální a zklidňující účinky. Ani citlivé oči se nemusí ničeho bát.

V jakých barvách jsou? Minerální pigmenty jsou na očích lehké, nezatěžují pleť a navíc se prodávají v tolika barvách. S Uoga Uoga vykouzlíte jak jemné denní líčení, tak můžete i přitvrdit na večer. Od bílé až po černou, ve všech barvách duhy.

Jak stín nanášet? Minerální pigment nenabírejte přímo z kalíšku, nejdříve si trošku pigmentu odsypejte do víčka. Bude se vám tak lépe regulovat, kolik barvy naberete a jak moc intenzivně stíny nanesete. Štětec také před nanášením lehce oklepněte, vyhnete se tak až moc silné vrstvě barvy.

Jaký použít štětec? Záleží na vás. S minerálními pigmenty se většinou lépe pracuje přírodními štětci, ty totiž nabírají více pigmentu a rychleji se nalíčíte barevněji a intenzivněji. Štětce s umělými štětinami ale úplně nezavrhujte, dosáhnete s nimi jemnosti a přirozenosti.

Zeptejte se, na co chcete: minerální oční stíny

Na sucho nebo na mokro? Minerální oční stíny můžete nanášet jak suchým, tak i mokrým štětcem. Díky tomu můžete mnohem lépe regulovat intenzitu barev. Jak nanášet na mokro? Stačí mít po ruce květinovou vodu ve spreji, tou přestříknete štětec, namočíte do barvy a nanášíte. Pak už jen stačí nechat barvu zaschnout a zjemnit přechody.

Co takto oční linky? Nanášení na mokro je také skvělé pro vytvoření očních linek. Stačí vzít malé množství minerálních pigmentů a smíchat je s kapičkou vody. Tak získáte tekuté linky, které jsou barevně intenzivní, snadno se nanáší a dlouho na víčku vydrží.

Jak regulovat intenzitu barvy? Větší pigmentaci získáte, když budete nanášet stíny na mokro. Víte ale, že můžete příliš vysokou pigmentaci i zmírnit? Stačí mít po ruce oblíbený minerální make-up. Ten v malém množství přidejte do očních stínů a zamíchejte. Barva a intenzita pigmentace se tak zmírní a získáte jemný odstín pro každodenní líčení.

A co se třpytkami? Stejně tak můžete do očních stínů jakékoliv barvy přimíchat jakékoliv třpytky. Zkuste třeba ty od Faran v třpytivých pudrech Stardust Shimmer a Sheer Shimmer Glow. Ty dodají jemný studený nebo teplý podtón a hlavně se krásně třpytí nejen na sluníčku.

Jak dlouho líčení vydrží? Velkou výhodou minerálních očních stínů je jejich obrovská výdrž. Suchá prášková konzistence totiž přilne skvěle k pleti, pomáhá bojovat i proti nadměrně se mastícím víčkům a vydrží celý den. Oční stíny Uoga Uoga jsou tak jemné díky přidanému jantaru, konzistence je až sametová a dokonale přilne k víčkům, a tak vydrží ještě déle.

Jak minerální líčení odlíčit? Další výhodou je kromě velké výdrže i snadné odličování. Minerální pigmenty nejsou totiž voděodolné, takže je běžně odlíčíte jakýmkoliv odličovačem, co už máte doma.

Jak ještě minerální pigmenty použít? Kromě líčení očí využijete různé odstíny více způsoby. Jako tvářenku, jako rozjasňovač nebo bronzer. Minerální oční stíny můžete použít třeba i na dětské líčení na karneval, jsou tak jemné a přírodní, že neuškodí citlivé dětské pokožce a navíc jdou snadno smýt.

Tak kterou barvu si vyberete? Můžete vybírat z úplně běžných, ale neobyčejně krásných světlých odstínů, které využijete každý den i při líčení do práce. A nebo sáhněte po tmavších odstínech, jako je černá, švestková nebo burgundská. Barev mají u Uoga Uoga dostatek pro každého.