Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Kosmetika Zahir nabízí marocký poklad

Kosmetika Zahir nabízí marocký poklad Česká značka přírodní kosmetiky Zahir Cosmetics nabízí produkty péče o pleť s marockým arganovým olejem.
Kristýna Lexová
5,0 5
9

 Kosmetika Zahir nabízí marocký poklad zdroj: pixabay.com

Hledáte kvalitu, která vás nezklame a zároveň toužíte po tradičních přírodních produktech, jež doslova promění vaši pleť? Upřete svou pozornost na značku Zahir, která stojí na základech velkého nadšení v malé rodinné firmě.

Zahir Cosmetics je značka poměrně mladá, avšak velice dynamická a zároveň i velmi sympatická. Stojí za ní totiž česká rodina, která díky svým cestám po Maroku objevila skvělé suroviny a produkty, které budou pečovat (nejen) o vaši pleť.

Čistě přírodní složení je samozřejmostí, ale není jedinou pozitivní vlastností kosmetiky Zahir. Suroviny jsou totiž vybírány v té nejvyšší kvalitě a obsahují maximální koncentraci účinných látek. Synonymem Zahiru je také jednoduchost složení, několik málo velmi účinných ingrediencí stačí, obzvláště pokud se opíráte o tradiční receptury. Díky jednoduchému složení je také eliminována pravděpodobnost alergických reakcí na rozdíl od vícesložkových produktů. Zahir tak k nám přináší kosmetiku, jež má velkou a mnohaletou tradici používání v kruhu marockých žen ale v takové formě, aby vyhovovala moderním požadavkům.

Není pak tajemstvím, že všechna kosmetika byla opravdu důkladně otestována, aby následně byli vybráni ti nejlepší dodavatelé a producenti jednotlivých produktů. Přísný důraz na kvalitu jednotlivých ingrediencí a efektivitu technologií je totiž základem úspěchu pro výrobu skvělé kosmetiky.

Proč vlastně Zahir? Název Zahir evokuje specifický pocit, který ve vás zanechá někdo nebo něco, co vás zasáhne, otiskne ve vás silnou emoci, chytne vás a nepustí. Takový pocit by právě měly vyvolávat produkty Zahir a nadchnout vás stejně, jako si získaly ty, jež je k nám až z Maroka přinášejí.

Maroko je díky slunnému podnebí domovem mnoha celosvětově více či méně známých kosmetických ingrediencí. Jednou za všechny je arganový olej, jež díky dnešní popularitě bývá často až znehodnocován a na trhu se objevují výrobky pochybné kvality. Zahir proto nabízí ten nejlepší arganový olej za přístupnou cenu, který vás oslní nejen zlatavou barvou a jemnou oříškovou vůní, ale i takřka zázračnými účinky na tělo, pleť i vlasy. Luxusní opunciový olej je pak přímo revolučním anti-age produktem, působí blahodárně na pleť zralou či přesušenou a pomáhá vyzmizíkovat vrásky. Voňavou růžovou vodu pak oceníte také jak na pleť, tak na vlasy, a nemusíte se bát zbytečných přidaných ingrediencí. Problematická pokožka ocení olej černuchový, jež zanechává pleť dokonale vyhlazenou a jemnou, ale je vhodný i například jako mazání při dýchacích či střevních obtížích.

Sortiment se dynamicky rozvíjí podle potřeb zákazníků a stále jsou nalézány nové zajímavé a tradiční produkty, které podpoří vaši přirozenou krásu pomocí přírodních složek z čisté marocké přírody. Vyzkoušejte Zahir a nechte se okouzlit.