Ovocné léto u vás v koupelně

3,7 5
11

Ovocné létozdroj: shutterstock.com

K létu patří horko, slunce a voda. Bezstarostné, lehké a odpočinkové. Plné náhodných setkání, nečekaných dobrodružstvích a krásného počasí. Rozpálené pláže, jemné vlnky vodní plochy. Teplé letní večery a svěží slunečná rána. K tomu dlouhé dny plné světla, zářivé opálení a jemná rafinovaně odhalená pokožka. Šťavnaté ovoce, zrající borůvky a sladké jahody. I když dokonalé letní počasí a nezapomenutelné zážitky vám nezaručíme, ovocné léto a úžasně jemnou a voňavou pokožku už slíbit můžeme.

Ovoce si totiž nemusíte vychutnávat jenom k letní svačince. Ovoce můžete pustit i do své koupelny, a dopřát si tak závan léta a tu šťavnatou letní vyzrálost sladkého ovoce kdykoliv a kdekoliv. Stačí jen pustit si sprchu, nabrat do dlaní a namydlit. Nebo se namažte jemným ovocným závojem hydratačního tělového mléka a dopřejte maximální přírodní hydrataci svým rtům. Ovocné výtažky v kosmetice hydratují, dodávají antioxidanty, a chrání tak proti předčasnému stárnutí pokožky. Jsou plné vitamínů a minerálů, svou organickou silou pečují o hebkost pleti. A navíc úžasně voní.

Přejít na sekci článku:

Oslaďte si život!

Sundaezdroj: shutterstock.com

Sladkosti už nemusíte jenom jíst a zmrzlinu si nemusíte vychutnávat jen v létě. Jahodovou zmrzlinu si totiž můžete schovat i do své kosmetické taštičky. Přesně tu, která je sladká jako zralé jahody a voní jako léto. S jahodovým balzámem Dizao si vychutnáte léto opravdu na maximum, voní sladce jako zmrzlina a přitom není vůbec kalorický. Mlsat tak můžete bez výčitek, zatímco pečující složení balzámu plné výživných olejů a přírodních másel jemně ochrání a hydratuje rty po celý den.

Máte raději jiné ovoce než jahody? Zkuste šťavnaté melouny! V přírodním cukrovém peelingu se prolínají sladké voňavé tóny žlutých melounů s rostlinnými oleji a přírodními másly. Třtinový cukr jemně obrušuje hrubou pokožku, zatímco výživné složení peelingu nahrazuje tělové máslo a dokonale hydratuje. Při pravidelném používání peelingu bude vaše pokožka jen zářit, bude jemná, hebká, hedvábně sametová. Občasný peeling také rozjasní opálení, a vy tak budete moci během letních nocí opravdu zazářit. Peeling si můžete dopřát i s jinou vůní, třeba s červenými hrozny.

To ale není všechno, ovocné vůně si můžete vychutnat i v šumivých a krémových přísadách do koupele nebo v krému na ruce. Borůvky, maliny, ostružiny, třešně i exotické mango vyživují pokožku, dodávají jí vitamíny, minerály a antioxidanty, které chrání před volnými radikály a předčasným stárnutím pokožky. Pro dokonale jemnou pokožku celého těla si nemůžete víc přát. Na své namáhané ruce pak vyzkoušejte Ochranný krém s mangovým máslem Ceano, který se svým výživným přírodním složením dokonale postará o jemnost a hebkost vašich rukou.