Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Pění to, voní to, myje to, co je to?

Pění to, voní to, myje to, co je to? Přírodní mýdlo je to nejlepší, co můžete své koupelně pořídit.
Hana Bartušková
1,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Když voní Provence, tak to je Weleda

Když voní Provence, tak to je Weleda zdroj: shutterstock.com

Weleda je taková stálice všech koupelen. Je tady s námi už pár desítek let. Je přírodní a čistá. Je jemná, že s ní mažeme i naše miminka. Je tak pečující, že ji mažeme i na naši suchou namáhanou pleť. Její sprchové krémy se zabydlely v našich koupelnách, protože lepší sprchový gel neexistuje. Po Weleda krémech na ruce sáhneme vždy, kdy potřebujeme namáhané pokožce dopřát extra péči. A s Weledou můžete i kdykoliv během dne přivonět k levandulovému provensálskému poli.

Levandulové mýdlo Weleda je vyrobeno jen z čistých rostlinných olejů, které jemně a šetrně umývají pokožku. Dále obsahuje éterický olej z levandule, která spolu s dalšími rostlinnými extrakty pomáhá pečovat o namáhanou, suchou nebo stárnoucí pokožku. Výtažek z heřmánku, výtažek z kosatce, výtažek z violky a ještě nějaké ty další výtažky. Pro uklidňující účinky na pokožku i na naši mysl. Mýdlo je tak skvělé pro relaxaci po dlouhém dni, stejně tak i pro každodenní sprchu. Je vhodné i pro citlivou pokožku, zbytečně nevysušuje a navíc krásně voní po levanduli.

Související produkt
Měsíčkové rostlinné mýdlo 100 g
Weleda / 146 Kč
Rostlinné mýdlo s výtažky z měsíčku lékařského šetrně a přitom účinně pečuje o pokožku celého těla. Díky obsahu bylinných extraktů má mýdlo výborné zklidňující účinky na pokožku.
Detail produktu