Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Krémová kulička do koupele Ceano (chrpa)

Krémová kulička do koupele Ceano zdroj: biooo.cz

Která z nás si ráda nedopřává dlouhé koupele v horké vodě s množstvím voňavé pěny, koupelového oleje nebo koulí do koupele. A právě poslední zmiňovaná se stala hitem poslední doby, protože vám provoní koupel i celou koupelnu, zároveň obsahuje nějaké ty pečující složky, sušené bylinky a také hezky šumí, což je ve vodě docela sranda.

Ale není kulička jako kulička, některé jenom vyšumí, udělají trochu parády, obarví vodu a to je tak všechno. Avšak tohle není případ krémové kuličky do koupele Ceano. Jak už název napovídá, koule obsahuje kromě obligátní sody a škrobu i výživné látky, a že jich je docela dost. Ve složení najdeme kakaové a bambucké máslo i mandlový olej, které se v horké vodě (max. 36°C) krásně rozpustí a vytvoří skvělou olejovou koupel. Do pokožky se vsáknou, vytvoří na ní jemný film a pokud se dostatečně opatrně opláchnete čistou vodou a osušíte ručníkem, nemusíte se po koupeli mazat tělovým krémem.

Ceano krémová kulička je na první pohled docela malá. Je ale pevně slisovaná, takže se nerozpustí hned, řekla bych, že nejméně 10 minut šumět vydrží. Do jedné koupele bohatě stačí jedna, ale pokud máte hodně vody nebo chcete míchat různé vůně dohromady, můžete použít i víc. Já jsem rozpustila jednu kuličku a v horké vodě relaxovala zhruba 20 minut (10- 20 minut je minimum, aby pokožka absorbovala výživné látky). Už ve vodě jsem cítila, jak je pleť příjemně hebká na dotek a také krásně voňavá. Po osušení jsem se opravdu nemusela mazat (což běžně dělám), ale po každé koupeli bych to asi takhle praktikovat nemohla. Kulička sice obsahuje výživné látky, ale není zas natolik výživná, aby přebila vysušující účinky chlóru/tvrdé vody a dostatečně se postarala i o sušší typy pleti.

Krémová kulička do koupele Ceano

Pokud se neradi rácháte v horké vodě, nezoufejte. Krémová kulička má využití i pro ty, kteří se nekoupou. Krásné vůně můžete použít buď do prádelníku místo mýdla, nebo si vzít kuličku do sprchy. Jednoduše navlhčíte tělo i krémovou kuličku a pokožku s ní masírujete. Dosáhnete tak ještě intenzivnějšího výživného efektu, než v případě koupele, a zároveň pleť lehce opeelingujete a krásně zjemníte.

Krémovou kuličku Ceano můžete využít jak pro sebe, tak i jako milou pozornost nejenom pro ženy. Na výběr máte ze širokého spektra vůní od květinových a ovocných až po kořeněné, které potěší a zpříjemní chvíle odpočinku po dlouhém těžkém dni.

Celkově shrnuto:

  • provoní vodu i celou koupelnu a zároveň pečuje
  • příjemná relaxace
  • pokožka je po koupeli krásně vláčná, už se nemusím mazat
  • zpříjemní koupel másly a sušenými květy
  • vhodná do koupele, sprchy i na provonění šatníku
  • olejová koupel = vana pekelně klouže = po sebezkrášlení nutno vycídit i vanu