Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Sprchový krém Weleda (růže)

Recenze: Sprchový krém Weleda (růže) Sprchový krém Weleda lehce myje pokožku, zklidňuje ji, zatímco jemná vůně růží harmonizuje mysl.
Martina Koubová
5,0 5
1

Recenze: Sprchový krém Weleda (růže) zdroj: biooo.cz

Pokožka celého těla dostává v létě pořádně zabrat. Prudké sluneční paprsky, slaná nebo chlorovaná voda a další ne zrovna příznivé vnější vlivy. Ty mohou pleť výrazně podráždit, vysušit, způsobit olupování pokožky i nejrůznější kožní alergie. Pleť proto volá po zklidnění, zjemnění a hydrataci.

Abyste se nemuseli mazat dvakrát denně a přesto měli pokožku zdravou a vláčnou na dotek, zkuste o ni pečovat už ve sprše. Vhodný sprchový gel s jemným složením totiž zbytečně nevysušuje, nedráždí a přitom účinně myje a tvoří krásnou krémovou pěnu. Naopak by měl o pokožku pečovat, zjemňovat ji a chránit před podrážděním. A když vám nestačí jemný sprchový gel, sáhněte po silnějším kalibru, jakým je sprchový krém.

Jak už název napovídá, sprchový krém Weleda je opravu krémový a jemný, protože obsahuje vysoký podíl sezamového oleje a k tomu cukerné tenzidy. Společně s dalšími složkami tvoří krémovou konzistenci už v tubě, a co teprve při smíchání s vodou a napěnění… Sprchový krém je prostě balzámem pro pokožku, obzvlášť pro tu suchou, citlivou a podrážděnou.

Cukerný tenzid skvěle pění, přesto pleť nepřesušuje ani nedráždí a zároveň účinně myje. Sójový olej pokožku zjemňuje a vyživuje, chrání před dehydratací a navíc umocňuje mycí schopnosti tenzidů. Pozitivní účinky oleje posílí rostlinný glycerin, který usnadňuje vstřebávání živin do pokožky a zároveň v pleti uzamyká hydrataci. Růžová varianta sprchového krému je navíc obohacena o olej a výtažek z damašské růže, která má skvělé zklidňující a harmonizační účinky na kůži i na mysl.

Recenze: Sprchový krém Weleda (růže)

Růžovou vůni ocení obzvlášť ženy, které růže uklidňuje, harmonizuje mysl a pomáhá v krizových situacích, jakým je například PMS, přechod nebo nadměrný a dlouhodobý stres. Růže zklidní a posílí, navodí pohodou náladu. což se hodí, i pokud na výše zmiňované problémy netrpíte. Sprchový krém po vůni voní jemně a nevtíravě, avšak vůně prostoupí celou koupelnu i pokožku na docela dlouhou dobu.

Na jedno použití nemusíte krému v tuby vytlačit příliš, obzvlášť, pokud navíc používáte mořskou houbu. Ale i sám o sobě krásně pění, vytvoří jemnou krémovou pěnu, která po pokožce krásně klouže a zjemňuje ji. Sprchový krém zanechává kůži i po osprchování krásně vláčnou, jemnou a zklidněnou. Určitě se nemusíte bát pnutí nebo přesušení pokožky.

Osobně nemám na sprchový gel příliš velké nároky. Stačí, aby příjemně voněl a nevysušoval, což se v případě Weledy stoprocentně děje. Navíc má velmi příjemnou texturu, se kterou je každé sprchování radost. Udělá z každého sprchování příjemný voňavý zážitek. Tahle krémová pěna mě nadchla natolik, že uvažuji o vyzkoušení dalších parfemací. Třeba takové citrusy nebo levandule znějí na léto naprosto perfektně.

Související produkt
Citrusový sprchový krém 200 ml
Weleda / 230 Kč
Citrusový sprchový krém regeneruje pokožku již během sprchování. Bohatá krémová myje pokožku účinně a přitom bez nežádoucího vysušování.
Detail produktu