Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Čisticí konjakové houbičky pro každý typ pleti

Konjakové houbičky od The Konjac Sponge Company zdroj: The Konjac Sponge Company

Oheň, voda, vzduch a země. 4 elementy, 4 živly, které vládnou každému znamení horoskopu a značně tak ovládají naši osobnost. Jste nezkrotní jako oheň, klidní jako vodní hladina, stojíte pevně nohama na zemi nebo naopak vaše myšlenky neustále někde poletují? Který ze čtyř živlů je právě ten váš? 

Se značkou The Konjac Sponge Company jsme vás již seznamovali v článku. Jde o konjakové houbičky - přírodní zázrak bohatý na vitamíny a minerály, díky čemuž pleť odlíčí a vyčistí. Zároveň poskytnou pleti jemný peeling, který pokožku prokrví a zanechá ji krásně hebkou, rozzářenou a omlazenou. Houbičky jsou znovupoužitelné a v přírodě 100% rozložitelné.

Novinky

V našem sortimentu nyní najdete novou řadu The Konjac Sponge Company inspirovanou právě 4 elementy + novou tělovou houbu. Vyberte si ideální péči přesně na míru a získejte krásnou pleť silou přírodních živlů.

KONJAKOVÁ HOUBIČKA ELEMENT VODA, OHEŇ, ZEMĚ, VZDUCH

Tyto konjakové houbičky jsou určeny pro péči o pleť. Svou velikostí jsou ideální i na cestování, snadno se totiž vejdou do každé kosmetické taštičky nebo kufříku. Tu v elementu vody ocení každý typ pleti. Pleť hloubkově vyčistí a poskytne jí jemnou exfoliaci, aby působila svěže a hydratovaně. 

Živelný oheň silou sopečného popela vyčistí, omladí a rozjasní vyčerpanou a problematickou pleť. Je bohatý na minerální a přirozeně antibakteriální látky, které absorbují přebytečný maz a nečistoty. Potřebnou vzpruhu všem typům pleti poskytne houbička v elementu země díky energizujícímu a na minerály bohatému turmalínu

Poslední z živlů je vzduch. Stejně jako lehkost vzduchu, i konjaková houbička tohoto elementu se díky spojení růžového jílu a hojivého heřmánku s něžností sobě vlastní postará o citlivou, vysušenou a unavenou pleť. 

TĚLOVÁ HOUBA KONJAC A LUFA

Novinkou doslova šitou na tělo je konjaková houbička, které dominuje přírodní duo kořen rostliny konjak a lufa (tropická popínavá rostlina). Houbička je speciálně tvarovaná aby její použití bylo co nejkomfortnější a poskytuje dokonale hloubkové očištění pokožky celého těla, kterou zároveň jemně exfoliuje. Houbička je také ideálním společníkem na cesty. 

Všechny konjakové houbičky jsou Cruelty Free a Vegan. A jak se používají? Naprosto jednoduše. Před použitím stačí houbičku opláchnout v teplé vodě a vytlačit přebytečnou vodu. Důležité je houbičku NEŽDÍMAT ani nijak nekroutit. Po použití houbičku opět vypláchněte a nechte samovolně uschnout - můžete ji zavěsit na provázek nebo odložit například na mřížkovanou mýdlenku. Houbička opět ztvrdne do podoby pemzy.

Ve chvíli, kdy se houbička začne drolit poznáte, že je čas vyměnit ji za novou. Tu starou můžete bez obav vyhodit do BIO odpadu nebo na kompost, protože je plně biodegradační.

Naše kolegyně vyzkoušely novinky za vás. Přečtěte si, co na ně říkají: 

KONJAKOVÁ HOUBIČKA ELEMENT ZEMĚ

Za poslední 3 roky jsem vyzkoušela celou řadu nejrůznějších konjakových houbiček - přes klasické drogerkové až k těm z našeho portfolia (Bebevisa - růžová, zelená, černá a Mini Pure Konjac Zelený jíl, Deštný prales). 

Za sebe mohu říct, že konjaková houbička Element země s turmalínem, která se mi dostala nyní do rukou, je jedna z nejlepších, se kterou jsem se doposud setkala. 

Houbička je objemná, takže skvěle padne do ruky a k pleti velmi šetrná - ideální i na čištění citlivého očního okolí. Používala jsem ji bez jakéhokoliv dalšího produktu pro čištění pleti a byla jsem spokojená.

KONJAKOVÁ HOUBIČKA ELEMENT VZDUCH

Zhruba po měsíci používání mohu říct, že jsem s houbičkou moc spokojená. S používáním konjakových houbiček už mám zkušenosti, tahle ale ze všech, které jsem doteď vyzkoušela, nejlépe nasaje vodu.

Není třeba ji máčet v umyvadle, stačí ji podržet pod kohoutkem a chvíli počkat, než změkne a zvětší svůj objem.

Je velmi příjemná k masáži pleti, na mou suchou pleť možná až moc jemná, na peeling není ideální. Houbičku používám spíše na dočištění pleti, vyloženě k odličování mi moc nevyhovuje.

KONJAKOVÁ HOUBIČKA ELEMENT OHEŇ

Petra:

Jedná se o mou první zkušenost s konjakovou houbičkou vůbec. Používala jsem ji pro dočištění pleti po odlíčení. 

Je velmi jemná a proto více než vhodná i na citlivé oční okolí. Její struktura je příjemná na omak. Pro svou jemnou strukturu se ale příliš nehodí na peeling. Houbičku jsem používala spolu s čisticí pěnou. Po použití byla má pleť krásně vyhlazená a dokonale čistá. 

Helča:

Už asi po týdnu používání jsem poznala obrovský rozdíl. Houbička je super jemná, takže ji používám každý den - má pleť je krásně hebká a znatelně rozzářená, i póry se mi stáhly a eliminovala se tvorba pupínků. Nemám teď vůbec nutkání sáhnout po peelingu. Houbička je tak jemná a přitom účinná, že si s ní v klidu projíždím i oční okolí, aniž bych podráždila citlivou pokožku těchto partií.

 

Houbičky od The Konjac Sponge Company: