Jsou lepší super oleje ze severu nebo z jihu?

5,0 5
3

Jsou lepší super oleje ze severu nebo z jihu?zdroj: pixabay.com

Když zasadíte supersemínko, vyroste vám z něho rostlinka se superschopnostmi. Která má další supersemínka a která vám ukáže, jak super umí ta příroda být. Když vylisujete takové supersemínko, dostanete super olej. Namažete se s ním pro ten super pocit, pro jeho účinnost a účinky. Abyste poznali, jak vůbec funguje. A kde supersemínka seženete? No přece u Mádary. Ta má svoji bylinkovou zahrádku plnou supersemínek na severu v Pobaltí a kdo zkusil, už nechce jinou.

Pleťové oleje Superseed od Mádary nabízí nepřekonatelné kombinace rostlinných olejů, které vám dokáží, že přírodní péče o pleť vůbec nemusí být základní a jednoduchá. Mádara totiž v jedné lahvičce smíchá všechny ty rostlinné oleje, které běžně používáme a milujeme, jako je avokádový pro suchou pleť, šípkový pro zašedlou stárnoucí pleť nebo jojobový pro všechny. A do těchto základních olejů pak přidá to kouzlo. Extrakty, další rostlinné i éterické oleje. Všechno nejlepší z přírody pro krásnou pleť. Ve vysoké koncentraci, v dokonalé souhře a s obrovskou účinností. Ona super semínka prostě umí.

Co jsou to ta supersemínka?

  • Třeba šípek. A proč je super? Protože je plný vitaminu C a regenerační síly.
  • Nebo černý rybíz. Protože je antioxidační a plný céčka snad ještě víc než šípek.
  • A taky lesní bobule. Jako jsou ostružiny a borůvky. Pro antioxidanty a vitaminy.
  • Něco málo pak ze zahrady. Jako mrkvová a brokolicová semínka.
  • Taky ta z rajčat. Pro lykopeny a vitaminy.
  • Pak ještě rakytník. Co má vitaminů na rozdávání.
  • A určitě jsme na některé zapomněli. Mádara ale nezapomněla a dala to tam všechno.

 

K čemu taková supersemínka pokožce jsou? Každé k něčemu jinému a všechna dohromady pro krásu. Některé extrakty a oleje ze semen jsou plné vitaminů, hlavně třeba vitaminu C. To je jeden z nejúčinnějších antioxidantů, ale nejen to. Céčko působí na pokožku jako rozjasňující a obnovující látka, podporuje regeneraci, působí třeba i proti pupínkům a všeobecně pomáhá rozjasňovat celkový tón pleti. V jiných semínkách najdete zase jiné antioxidanty, jako třeba lykopeny v rajčeti, které pomáhají bojovat proti stárnutí pleti. A nebo karoteny v mrkvi, které posilují pokožku proti sluníčku. A vitaminy v rakytníku a šípku, které regenerují a obnovují. Je to taková nenápadná supersměska pro super pleť.

Jeden přírodní zázrak proti stárnutí pleti ale u Mádary nenajdete. Je to logické, protože tento zázrak pochází z Maroka, zatímco u Mádary pracují s přírodou severského Pobaltí. Takže pro arganový olej budete muset sáhnout k jiné značce. Zapomeňte na všechny možné lehké konzistence bobulových semínek, extraktů i olejů, místo toho ponořte svou unavenou pleť do hutného výživného a zlatě zářícího zázraku arganového oleje od značky Argandia.

On ten argan je takové malé supersemínko sám o sobě a nepotřebuje k tomu společnost dalších superspolečníků. Místo superbobulí tak najdete v arganovém oleji Argandia třeba růži nebo levanduli. A nebo další exotické přísady, jako je makadamiový olej, jalovcový olej nebo citrusové éterické oleje. Velkou výhodou arganového oleje a směsí pleťových olejů s tím arganovým je hutnost a výživnost. Tyto pleťové oleje jsou tak vhodné jako noční péče o pleť, která už má něco málo odžito a počítá své roky už hodně dlouho. Arganový olej je taky vhodný pro suchou, citlivou nebo předrážděnou pleť, kterou zklidňuje a vyživuje. Ale i problematická pleť může arganový olej bez problémů používat, protože je nekomedogenní, neucpává póry a pomáhá pokožce s regenerací případných pupínků nebo černých teček.

Tak po kterém olejovém mixu sáhnete? Po arganovém zlatu z Maroka nebo po superbobulích ze severu?