Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Oio Lab: Designové pleťové oleje s extra výživnou silou

Oio Lab oleje zdroj: Oio

Oio Lab je polská značka péče o pleť, zahrnující naprosto jedinečné oleje, které si zamilovala například i sama herečka Kate Winslet nebo slavná beauty konzultantka Joanna Czech.

Toužíte-li dopřát pleti jedinečnou luxusní péči a nechat vyniknout svou přirozenou krásu, nemusíte v tom hledat žádnou složitou alchymii. Nahlédněte pod pomyslnou pokličku, pod kterou se mísí pokročilé přísady s tradičními znalostmi a moudrostí rituálů a objevte sílu přírody, která je neustále podrobována laboratorní analýze. Objevte Oio Lab.

O značce

Koncept značky se neustále rozvíjí a roste a za jejím vznikem stojí sympaťanda Joanna Ryglewicz. V produktech odrážejících její osobní hodnoty a postoj ke světu pojí organické rostlinné extrakty s aktivními látkami, které přináší klinicky ověřené výsledky.

Ke kráse jako takové v Oio Lab přistupují holisticky - spojují stav pokožky s naším vnitřním, emocionálním světem. Výsledkem jsou jedinečné kombinace účinné kosmetiky, založené na inovativním řešení péče o pleť konfrontované s vědeckým výzkumem. Zároveň v produktech odráží svou hlubokou úctu k planetě jako takové prostřednictvím jedinečných receptur bez použití jakýchkoliv syntetických přísad a konzervačních látek

Proč vyzkoušet Oio Lab?

Koncept všech produktů vychází z kombinací hodnot, které jsou pro ně důležité a staví pouze na přírodních ingrediencích. V jejich recepturách najdete organické, za studena lisované oleje nejvyšší kvality i rostlinné extrakty získané pomocí inovativních metod. Přírodní báze je obohacena o vysoce aktivní složky, které přinášejí maximální výsledky. 

Unikátní receptury

  • Oleje z bukových, čekankových a konopných semen získávají enzymatickou extrakcí, extrakt z kořene kurkumy zase superkritickou kapalinovou extrakcí přírodním oxidem uhličitým (CO2). Obě metody se vyznačují vznikem nanejvýš kvalitních extraktů.

  • Vybrané produkty Oio Lab obsahují hydrogenovaný H-10 retinol - u něhož bylo prokázáno, že působí proti známkám stárnutí, nebo vysoce stabilní vitamín C - který si po delší dobu udržuje své rozjasňující a antioxidační vlastnosti.

Respektování naší planety

V Oio Lab je vědomě kontrolován každý detail procesu výroby. Minimalizují spotřebu plastů výběrem materiálů, které lze znovu použít. Využívají skleněné láhve z fialového skla a recyklovatelné papírové obaly

Proč fialové sklo?

Fialové sklo slouží jako přirozený filtr světla, propouští pouze UVA záření, čímž eliminuje proces molekulárního rozpadu cenných složek obsažených v olejích. Prodlužuje se tak jejich účinnost, pomáhá oleje lépe konzervovat bez použití syntetických látek.

Vědecké znalosti

Díky jejich spolupráci s řadou vědeckých institucí a prostřednictvím rozsáhlého výzkumu v kombinaci se vzorci inspirovaných dávnými rituály dávají vzniknout jedinečným extraktům podrobených různým metodám extrakce, díky kterým se zvyšuje jejich účinnost nebo objeví nové, dříve neznámé účinky.

Oio Lab olejíčky

Vyzkoušeli jsme pro vás:

Anti-age noční péče Sleep Tight

Sérum určené pro zralý typ pleti je ideální aplikovat před spaním, kdy pokožka nejlépe regeneruje, protože obsahuje hydrogenovaný 5% retinol H-10. Ten napomáhá produkci kyseliny hyaluronové, která zvyšuje pružnost pokožky.

Obsah je dále obohacen o extrakt z granátového jablka, výtažky z bobulí rakytníku nebo za studena lisované oleje z brusinky, pupalky a exotického baobabu, které podporují přirozené regenerační procesy pokožky.
 
Již po pár dnech jsem pozorovala redukci jemných vrásek a linek zejména v oblasti spánků a kolem úst včetně “nosoretních” rýh.
Anti-age noční péče Sleep Tight Oio Lab
Vyživující olej na vrásky 7 Wonders Oio Lab

Vyživující olej na vrásky 7 Wonders

Pleťový olej 7 Wonders je skutečným hrdinou v boji proti vráskám. Unikátní složení obohacené o bio extrakt z kurkumy spolu se vzácnými rostlinnými výtažky představuje hotovou vitamínovou bombu pro všechny typy pleti volající po hloubkové regeneraci, žádající si důkladnou anti-age péči.

Jeho účinky mohu potvrdit. Pleť hezky vyhlazuje, rozjasňuje a zjemňuje. 

Ošetřující pleťový olej Harmony First

Olej má zklidňující, harmonizující účinky zejména pro podrážděnou, zanícenou či aknózní pleť a hravě strčí do kapsy všechny pleťové krémy. Tato botanická péče je tvořena směsí organických olejů z brokolice, brutnáku lékařského, světlice barvířské, divoké růže, jojoby a pupalky dvouleté s vůní přírodního santalového dřeva a neroli, jehož charakteristické aroma nezapře.

Pleť krásně zjemňuje a vyhlazuje jako pohlazení sametem, má lehounkou konzistenci a perfektně se vstřebává do kůže bez zanechání mastného filmu.
Ošetřující pleťový olej Harmony First Oio Lab
Rozjasňující péče s vitamínem C The Future Is Bright Oio Lab

Rozjasňující péče s vitamínem C The Future Is Bright

Toto koncentrované rozjasňující sérum se stalo mým osobním favoritem. Překrásně voní po citrusech a pokožku příjemně vyživí. Už po pár dnech jsem cítila zlepšení pleti, která byla projasněná a rozzářená. Za blahodárnými účinky stojí božské složení obohacené o vitamín C, který působí jako silný antioxidant a stimuluje tvorbu kolagenu, který má na svědomí pružnost pokožky. V kombinaci s oleji lisovaných za studena jde doslova o živinami nabitý elixír!

Koukněte do zrcadla a spatříte v něm prozářenou budoucnost! :).

 

Závěrem:

U všech olejů vás hned zpočátku nadchne luxusní designové balení, které skýtá skleněnou lahvičku s praktickou pipetou. Uvnitř každého balení najdete krátké, s láskou psané instrukce, jak produkt nejlépe používat. Složení všech olejů jakoby namíchala sama bohyně krásy a vaše pleť tak bude v těch nejlepších rukou.

Tip k použití: 

Hýčkejte svou pleť a pojměte péči o ni jako malý rituál. Celý proces si nejlépe užijete, pokud nanesete 4-5 kapek do dlaní, jemně promnete a zhluboka k nim přičichnete. Poté začněte olej roztírat ze středu obličeje ven, jemnými táhlými či krouživými pohyby. Používejte jako první produkt na vyčištěnou pleť ráno i večer.

Oio Lab designove pletove oleje